02143072

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

همیشه یک گام جلوتر


اینفوگرافی - در یک نگاه :


بازگشت به منو
بازگشت به منومعرفی مرکز MBA و DBA آکادمی بیز :


مرکز MBA و DBA آکادمی بیز به عنوان بازوی علمی و آموزشی شرکت بیز با انعقاد قرارداد همکاری با معتبرترین و قدیمی ترین دانشگاه کشور ((دانشگاه خوارزمی)) در نظر دارد تا با توسعه کمی و کیفی فعالیت های علمی و آموزشی مهارت محور ، نقشی اساسی در افزایش سطح مهارتی و تخصصی کارکنان و اعضای شرکت ایفاء نماید .


این مرکز آموزش  بعنوان یک مرکز آموزش های تخصصی کسب و کار ، ماموریت اصلی خود را برنامه ریزی و اجرای آموزش های مورد نیاز مخاطبان در حوزه کسب و کار در سطح کشور قرار داده و با شعار آموزش کاربردی و ثروت آفرین ، تلاشی همه جانبه را در جهت ارتقاء سطوح دانشی ، بینشی و مهارتی دانش پذیران سرلوحه کار خود قرار داده و در نظر دارد با برنامه ریزی دوره های آموزشی اثربخش و بازار محور ، گامی موثر در توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران بر دارد .


مرکز آموزش  MBA و DBA آکادمی بیز به عنوان یک نهاد تخصصی در حوزه موفقیت و بازاریابی شبکه ای این افتخار را دارد که با لحاظ نمودن شرایط بازار و نیاز مخاطبان ، تمام تلاش خود را نسبت به ارتقاء دانش و مهارت دانش پذیران عزیز و ایجاد حس خود باوری و رشد توانمندی های بالقوه و بالفعل آنها بکار گیرد. پس راهبری توانمندی های خود را در مسیر پرچالش موفقیت به ما بسپارید . ما گام به گام با شما در مسیر سنگ فرش های جاده ناهموار موفقیت و ثروتمند شدن همراه خواهیم بود . هرگز فراموش نکنید که زندگي شما هنگامی بهتر مي شود که شما بهتر شويد، چرا که دلیل اصلی فقر مالی، فقر فکری است.


ما اكنون به مرحله اي وارد شده ایم كه به قول هارلو شاپلي از دانشگاه هاروارد، عصر سيكوزوئيك يا عصر ذهن نام گرفته است. گرانبهاترين سرمايه شما ذهنتان است ، البته اگر بتوانید توانمندی های ذهنی خود را بشناسید و برای ارتقاء این توانمندی ها بکوشید . به یاد داشته باشید که شما براي موفقیت مهندسی و طراحی شده اید و  شایسته یک زندگی عالی هستید، یک زندگی پر از موفقیت، خوشبختی، لذت و هیجان !


بازگشت به منواهداف مرکز آموزش MBA و DBA آکادمی بیز :


 •   تاکید بر اصل عدالت آموزشی از طریق ارایه خدمات آموزشی آنلاین
 •   تعامل با جامعه و مخاطبان برنامه های آموزشی مرکز جهت شناسایی نیازهای مخاطبان و تطبیق محتوا و برنامه های آموزشی با نیازها و اولویت های جامعه هدف
 •   ارایه دوره های آموزشی کاربردی با رویکرد ارزش آفرینی و ثروت آفرینی با بهترین کیفیت و حداقل هزینه ممکن
 •   ارتقاء مهارت های فکری و ذهنی دانش پذیران در کنار مهارت های فنی و تکنیکال آنان بعنوان دو بال پرواز در عرصه موفقیت در حوزه کسب و کار و زندگی
 •   ارتقای مهارت های تفکر گرایی و عمل گرایی دانش پذیران در عرصه کسب و کار با توجه به شرایط متغیر و نوین جامعه
 •   ایجاد فرهنگ ارتقاء توانمندی های شخصی و و ارتقای سطح آگاهی و مهارتی مخاطبان

بازگشت به منووجوه تمایز برنامه های آموزشی مرکز آموزش MBA و DBA آکادمی بیز:


محتوایی که در برنامه های آموزشی مرکز آموزش MBA و DBA آکادمی بیز ارائه می شود، محتوایی با استانداردهای روز جهانی است که اغلب سرفصل های مورد استفاده در این برنامه ها ، چه به صورت جامع و چه بصورت تک درس بصورت تلفیقی حضوری ، مالتی مدیا (صدا ، تصویر و فیلم) ، کتاب ، محتواهای تعاملی و ... در اختیار دانش پذیران قرار می گیرد.

در آموزش مجازی آنلاین و آفلاین ، شرکت کنندگان با دسترسی به محتوای دوره ی آموزشی امکان استفاده از آن را در هر ساعت از شبانه روز دارند که این ویژگی را می توان برتری بارزی نسبت به آموزش های حضوری دانست .برخی دیگر از مزیت های رقابتی و ویژه دوره­های ارائه گریده در دپارتمان MBA و DBA آکادمی بیز شامل موارد زیر خواهد بود:


 •   استفاده از فیلم های آموزشی روز دنیا و دوبله یا زیر نویس فارسی
 •   به روز رسانی محتوای آموزشی هر دوره متناسب با استانداردهای بین المللی و متناسب با فضای بومی کسب و کار در کشور و ویژگی‌های شرکت‌کنندگان در برنامه های آموزشی
 •   دریافت گواهینامه پایان دوره صادره از دانشگاه خوارزمی؛ براساس آئین نامه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی این دانشگاه و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانش پذیران
 •   محتوای منحصربفرد و سرفصل های جامع
 •   مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره
 •   استفاده از اساتید برتر دانشگاههای کشور و بهره مندی از تجارب آموزشی و پژوهشی قدیمی ترین دانشگاه در کل کشور
 •   شیوه منحصر بفرد در ارائه پیشرفته ترین مطالب روز دنیا به ساده ترین زبان ممکن
 •   سفارشی سازی عناوین دروس ، سرفصل ها و محتوای دوره با نیازهای مخاطبان دوره های آموزشی
 •   ارائه آموزش های مادام العمر و تشکیل باشگاه دانش آموختگان دپارتمان MBA و DBA آکادمی بیز و ارائه مطالب جدید ، به روز و کاربردی پس از فارغ التحصیلی دانش پذیران
 •   بهره گیری از فضای کاملا آموزشی و منطبق با استانداردهای دانشگاهی دانشگاه خوارزمی
 •   استفاده از تجارب مدیران عالی رتبه، تجار، صاحبان کسب وکارهای مطرح و برندهای سطح اول

بازگشت به منودانشگاه دولتی بین المللی خوارزمی :

دانشگاه خوارزمی، اولین نهاد آموزش عالی در ایران که در سال 1297 شمسی در تهران تاسیس شده است هم اکنون در آستانه جشن یکصدمین سالگرد تاسیس خود، چهره های ماندگار علمی و مفاخر تاریخی خود را به كشور معرفی می نماید و با هدف کمک به تامين نيروي انساني متخصص و متعهد مورد نياز جمهوري اسلامي ايران، رسالت خطیر تربیت دانشجو و پژوهشگر را در تمامی مقاطع تحصیلی و رشته های مختلف توسط مدرسین و اساتید فرهیخته خود برعهده دارد و در حال حاضر جزو 20 دانشگاه برتر کشور و نخستین دانشگاه مدرن ایران می باشد. همچنین با هدف تقویت علمی و اعتبار دانشگاه در عرصه بین المللی، ارتباطات گسترده ای را با 22 کشور دیگر برقرار نموده است.


در حال حاضر این دانشگاه دارای 5 معاونت،۱۶دانشکده (دانشکده علوم جغرافیایی، دانشکده فنی - مهندسی،دانشکده علوم پایه، دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر، دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی ،دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دانشکده حقوق و علوم سیاسی، دانشکده تربیّت بدنی و علوم ورزشی، دانشکده شیمی ،دانشکده علوم زیستی، دانشکده علوم فیزیک، دانشکده علوم زمین، دانشکده مدیرّیت و حسابداری، دانشکده علوم مالی ،دانشکده اقتصاد، هنرومعماری)، 4 موسّسه تحقیقاتی (مؤسّسه تحقیقات ریاضی دکتر مصاحب تأسیس ۱۳۴۵ توّسط دکتر غلامحسین مصاحب ، مؤسّسه تحقیقات تربیّتی ، موسّسه زبان‌های خارجی، مؤسسه پژوهشی زبان و ادبیات فارسی بهار) ، 4 پژوهشکده (پژوهشکده پلاسما،پژوهشکده علوم کاربردی،پژوهشکده علوم حرکتی،پژوهشکده فلسفه و حقوق تطبیقی) و 2 قطب علمی می باشد.


ساختمان مرکزی دانشگاه در تهران واقع در خیابان شهید مفتّح می باشد. مساحت زمین آن حدود 2 هکتار است و ساختمان آن بر اساس طرح مهندسی مارکف روسی تبار (ساختمان کتابخانه مرکزی کنونی) ساخته شده است. با افزایش رشته های تحصیلی و گسترش فعالیّت های آموزشی، تحقیقاتی و پشتیبانی زمینی به مساحت تقریبی 227 هکتار در منطقه پردیس کرج به دانشگاه واگذار گردید و عملیات احداث ساختمان از سال1355 آغاز شد.


به منظور توسعه فعالیّت های آموزشی و پژوهشی و جذب دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی، هیات امنا در سال 91 با ایجاد پردیس بین الملل دانشگاه در تهران موافقت نمود.


در سال 1393 دانشگاه تخصصی علوم اقتصادی برابر مصوبه شورای گسترش آموزش عالی به منظور فراهم آوردن زمینه های لازم در گسترش و توانمندسازی همه جانبه در حوزه های علوم انسانی به اولین و با سابقه ترین موسسه آموزش عالی کشور (دانشگاه خوارزمی) ملحق گردید.


مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه خوارزمی

با تکیه برسابقه درخشان و قدمت دانشگاه خوارزمی، با بهره گیری و دعوت از بهترین اساتید و هیئت علمی رشته های مختلف دانشگاه های منتخب کشور و کادر مجرب و پویا، متولی برگزاری دوره های آموزشی با سه رویکرد دوره های رسمی- دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد مجازی (الکترونیکی)، دوره های ترکیبی- دانشگاهی و همچنین دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلندمدت کاربردی ـ تخصصی، ویژه شرکت های خصوصی، نهادها، سازمان های دولتی و غیردولتی می باشد و از اواسط سال تحصیلی ۹۵ـ۹۶ دوره های سفارشی سازی شده (آموزش سفارشی) را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از پرطرفدارترین دوره های جدید برگزاری دوره های تخصصی کوتاه مدت و بلندمدت: MBA(مدیریت کسب و کار) و DBA(مدیریت عالی کسب و کار) با مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از جمله فعالیت های این مرکز می باشد.
برگزاری دوره های آموزشی آزاد و تخصصی MBA و DBA دانشگاه خوارزمی (با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات) از جمله فعالیت های این مرکز می باشد.


بازگشت به منوبرگزاری دوره های عالی پیشرفته MBA و DBA بازاریابی شبکه ای :


مرکز آموزش MBA و DBA آکادمی بیز برای اولین بار در سطح کشور ، با همکاری دانشگاه خوارزمی اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته MBA و DBA بازاریابی شبکه ای بصورت حرفه ای و با رویکرد افزایش توانمندی و مهارت های مخاطبان خود با ارائه گواهینامه معتبر نموده است . قابل ذکر است گواهینامه های ارائه شده مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می باشد .


تخصص، مهارت، گواهینامه و سالی که یک عمر باعث رشد ، پیشرفت ، ارتقاء و پول سازی شما خواهد شد.


بازگشت به منوچرا دوره های MBA و DBA ؟


رشته های MBA و DBA  جزو پر رونق ترین رشته های نوین و کاربردی جهان و ایران در سال های اخیر به شمار می رود که تحصیل در رشته های مذکور می تواند مزایای زیادی را برای دانش پذیران به همراه داشته باشد که اهم مزایای ذکر شده به قرار زیر هستند :


 •   یادگیری اصول و قواعد کسب و کار
 •   ارتقاء مهارت های کاربردی ذهنی و تکنیکال حوزه کسب و کار
 •   تجهیز به مسائل و موضوعات به روز و مبتلا به دنیای کسب  و کار
 •   دستیابی به فرصت های شغلی بالاتر (بعنوان مثال مجله معتبر Fortune  بعنوان نتیجه آماری یک تحقیق علمی میدانی اعلام نموده بود که ۸۴% درصد از صاحبان کسب و کار علاقه مند به استخدام فارغ التحصیلان دوره MBA بوده اند)
 •   ایجاد شبکه های ارتباطی حرفه ای بزرگتر
 •   افزایش کارآمدی و اثربخشی شغلی برای مخاطبان و سازمان ها و شرکت هایشان
 •   اعتبار بالای مدارک تحصیلی اخذ گردیده (مدارک مورد پذیرش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ) جهت ادامه تحصیل و اشتغال (به دلیل پر طرفداری این دوره‌ها و رواج آن‌ها در دیگر کشورها، مدرک MBA و DBA  به عنوان یک مدرک استاندارد در بسیاری از کشورها دال بر دانش مدیریتی فرد دارنده مدرک تلقی شده و مورد استقبال قرار می‌گیرد.)
 •   افزایش سطح درآمدی مخاطبان و کسب توانمندی های لازم جهت دستیابی به سمت‌های مدیریتی یا سرپرستی (مدرک MBA و DBA از جمله معتبرترین مدارک آموزش عالی در جهان به شمار می رود به طوری که در بسیاری از شرکت ها و سازمان‌های بزرگ و پیشروی جهان، تصدی پست‌های مدیریت عالی مستلزم گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره‌ها می‌باشد. بعنوان مثال مجله معتبر Fortune  بعنوان نتیجه آماری یک تحقیق علمی میدانی اعلام نموده بود که درآمد تحصیل کردگان دوره های MBA حدود  80% درصد بالاتر از هرده های خود با تخصص های دانشگاهی دیگر بوده است. دانشگاه آکسفورد نیز در گزارشی رشته MBA را در صدر ۵ رشته پولساز برای تحصیل قرار داده است)

شاید بتوان در یک نوع طبقه بندی ، علم مدیریت را به دو دسته نظری (تئوریک) و عملی (کاربردی) تفکیک نمود .

متاسفانه اکثر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ، بیشتر تمرکز خود را در خصوص حوزه نظری و تئوریک صرف می کنند و حداقل توجه را به موارد کاربردی و عملیاتی دارند .

مرکز آموزش MBA و DBA بیز نیز به درستی خلاء موجود در حوزه آموزشی موجود در کشور را شناسایی کرده و برای پر کردن این خلاء نسبت به طراحی و اجرای دوره های کاربردی و ثروت آفرین MBA و DBA همت گمارده است .


MBA امروزه یکی از معیارهای رشد کشورها محسوب می شود ! !
و
شکاف بین علم مدیریت و تجربه مدیریتی را پر کرده است ! !


بازگشت به منوویژگی های دوره های MBA و DBA مرکز آموزش MBA و DBA آکادمی بیز :


 •   کیفیت بالای ارائه محتوای آموزشی و در عین حال ارزان‌ترین دوره MBA و DBA در سطح کشور
 •   طبق رایزنی های انجام شده با دانشگاه خوارزمی و اختصاص شرایط ویژه برای دانش پذیران بیز و تقبل بخشی از هزینه ها و سایر تمهیدات در نظر گرفته شده توسط شرکت بیز برای شرکت کنندگان در این دوره ها، شهریه دوره MBA مجازی در این مرکز (1.690.000تومان) کمتر از یک پنجم شهریه استاندارد دوره حضوری دانشگاه خوارزمی(9.000.000 تومان) و شهریه دوره DBA مجازی در این مرکز (2.950.000 تومان) کمتر از یک هفتم شهریه استاندارد دوره حضوری دانشگاه خوارزمی(21.000.000 تومان) تعیین گردیده است .
 •   استفاده از منابع روز دنیا و بومی سازی محتوای به روز مطابق با نیازها و سطح مخاطبان
 •   ارزیابی و سنجش دانش پذیران محترم در ۴بخش: فعالیت در طول دوره و انجام تمارین و تکالیف ارائه شده (۴نمره)، پروژه (۵ نمره)، آزمون جامع پایان دوره(۱۰نمره) و حضور در سمینار(۱نمره) می باشد. همچنین ، تمرکز به جای مطالب تئوریک و نظری بر آموزش مهارتی، کاربردی و مفهومی خواهد بود.
 •   با توجه به سطح و نیاز دانش پذیران ، رویکرد اصلی این دوره متمرکز بر مطالب مستند و کاربردی (PRACTICAL (است. اساتید دوره از منتخبین دانشگاههای کشور و هیئت علمی این مرکز و دارای سوابق درخشان در حوزه تجارت، کسب و کار؛ همچنین مشاورین سازمان ها، مراکز صنعتی و تجاری، صاحبان برندهای مطرح خواهند بود. محتوای دوره به صورت ترکیبی از مطالب تئوریک، تجارب بین المللی، نمونه های موفق و ناموفق داخلی و زمینه کاری شرکت تدوین شده است. شیوه اجرای دوره ترکیبی از محتوی مالتی مدیا تدریس اساتید ، کتاب و سمینار خواهد بود. شرکت کنندگان در پایان دوره، یک پروژه را که در مسیر اجرایی دوره به تدریج و با همکاری کادر علمی مرکز تکمیل خواهد شد، ارائه خواهند نمود.
 •   توانمندسازی دانش پذیران به مهارت های اساسی ، ضروری و کاربردی در مسیر پیشبرد فروش و موفقیت در زندگی و ایجاد افق های جدید و زمینه های کاری متنوع برای فارغ التحصیلان دوره های مذکور .
 •   رعایت اصول پیش نیازها در ارائه دروس (به منظور حداکثر بهره برداری در فرایند یادگیری مخاطبان)
 •   سازگاری برنامه کلاس‌ها با محدودیت زمانی مخاطبان : دوره ها بصورت نیمه حضوری و مجازی برگزار می گردد ، بنابراین دانشپذیر لازم نیست وقت و هزینه زیادی را برای حضور در کلاس و رفت و آمد به کلاس صرف کند و می­تواند در هر ساعت از شبانه روز با حضور در پلتفرم آموزشی مرکز ، نسبت به بهره گیری از کلاس های مذکور اقدام کند .
 •   اعطای گواهینامه رسمی دانشگاه دولتی خوارزمی ـ نخستین نهاد آموزشی عالی کشور به کلیه فارغ التحصیلان دوره های کوتاه مدت و بلند مدت(لازم به ذکر است: گواهینامه فارغ التحصیلان دوره های بلندمدت، مورد تایید وزارت علوم با قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضاییه و تأییدیه وزارت امور خارجه خواهد بود.)
 •   امکان اعطای گواهینامه های بین المللی از قبیل OxfortCert انگلستان و Equal Assurance استرالیا به دانش پذیران متقاضی توسط آکادمی بیز
 •   ارائه آموزش های مستمر و تشکیل باشگاه دانش آموختگان دپارتمان MBA و DBA آکادمی بیز و ارائه مطالب جدید ، به روز و کاربردی پس از فارغ التحصیلی دانش پذیران
 •   برگزاری جشن بزرگ فارغ التحصیلی با حضور مسئولین ارشد، اساتید گرانقدر، هنرمندان و نخبگان و تقدیم گواهینامه های پایان دوره به دانش پذیران گرامی بیز در این مراسم دانش آموختگی

بازگشت به منوانواع گواهینامه دانشگاهی دوره های MBA و DBA :


در همه کشورهای دنیا و از جمله کشور ایران ، مخاطبان و متقاضیان شرکت در دوره های دانشگاهی MBA و DBA به دو صورت کلی اقدام به ثبت نام و تحصیل در این رشته های جذاب و کاربردی می کنند که ما در اینجا برای احراز از ابهامات مخاطبان عزیز ، به بررسی این 2 حالت در کشور ایران می پردازیم .


در شیوه اول ،


متقاضیان بایستی در آزمون کنکور کارشناسی ارشد (برای رشته MBA) و یا دکترا (برای رشته DBA) که سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می کند مطابق اصول و شرایط دفترچه کنکور شرکت کرده و در صورت قبولی در آزمون و احتمالاً مصاحبه های تخصصی دانشگاههای پذیرش دهنده ، اقدام به تحصیل در رشته های مذکور نمایند که معمولاً طول زمان تحصیل برای این رشته ها حداقل 2 سال برای دوره MBA و حداقل 4 سال برای رشته DBA می باشد (و البته سایر شرایط فارغ التحصیلی از جمله گذراندن پایان نامه و تز پایان دوره) .در شیوه دوم ،


برخی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی که برای اجرای دوره های مذکور دارای مجوز از وزارت علوم بوده و یا با دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دارای مجوز از وزارت علوم قرارداد همکاری آموزشی داشته باشند ، می توانند بنا به تشخیص و نیاز خود نسبت به طراحی و اجرای دوره های MBA و DBA اقدام نمایند .
. با توجه به انعطاف پذیری بالاتر دوره های نوع دوم ، دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مذکور می توانند برنامه ریزی آموزشی این دوره ها را در اشکال مختلف ( مانند سه یا چهار ماهه ، یکساله ، دو ساله ، حضوری ، نیمه حضوری ، غیر حضوری و ... ) طراحی و اقدام به برگزاری این دوره ها برای متقاضیان نمایند .

از تفاوت های دیگر ۲ شیوه می توان به این مورد اشاره کرد که دوره های شیوه اول عموماً در سطوح تئوری و نظری برگزار می گردد و هدف آن عموماً ارائه مدرک فارغ التحصیلی دانش پذیر در مقطع مورد نظر می باشد و این در حالی است که دوره های شیوه دوم عموماً موارد کاربردی و عملیاتی را مورد هدف قرار داده و ارائه گواهینامه پایان دوره به دانش پذیران تنها بعنوان یکی از اهداف چندگانه مد نظر قرار می گیرد .


قابل ذکر است سیستم آموزشی برگزاری دوره های آموزشی در مرکز آموزشی MBA و DBA آکادمی بیز مطابق با قراردادی که با دانشگاه بین المللی خوارزمی به امضاء رسانده است ، مطابق با حالت دوم ذکر شده در بالا می باشد .


بازگشت به منوشیوه اجرای دوره های MBA و DBA:


فرایند و شیوه اجرای دوره های MBA و DBA بصورت زیر می باشد :


 •   مطالعه کامل شرایط ثبت نام دوره ها
 •   ثبت نام دوره مورد نظر از طریق دفتر کاری
 •   تکمیل کلیه اطلاعات درخواستی و همچنین آپلود تمامی مدارک مورد نیاز در پنل ثبت نام
 •   تخصیص کد کاربری و پسورد به دانش پذیر جهت ورود به سامانه آموزش الکترونیکی (LMS) و بهره برداری از محتواهای آموزشی
 •   ارسال مدارک مورد نیاز به آدرس مرکز MBA و DBA آکادمی بیز
 •   دروس به صورت زمانبندی شده و گام به گام در پرونده سامانه الکترونیکی دانشپذیر قرار می گیرد و دانش پذیر نیز بایستی مرحله به مرحله دروس را که بصورت فیلم برداری شده از کلاس حضوری تدریس اساتید آماده گردیده و در دسترس ایشان قرار می گیرد استفاده نماید .
 •   مبنای اصلی در دوره های این مرکز بر یادگیری مخاطبان است . به همین سبب ، ارزیابی مخاطبان در 4 شیوه (نمره برای فعالیت درسی، نمره برای ارائه پروژه، حضور در سمینار؛ نمره برای آزمون پایانی) صورت می پذیرد تا توجه و تمرکز به جای نمره ، بر یادگیری بیشتر معطوف گردد.
 •   دانش پذیران عزیز در سمینار پایانی که با حضور و سخنرانی اساتید محترم دوره برگزار می گردد حضور خواهند یافت .
 •   نهایتاً دانش پذیران در آزمون جامع پایان دوره به صورت حضوری شرکت کرده و در صورت احراز حد نصاب نمره قبولی ۵۰٪ از ۱۰۰٪ در هر درس و میانگین نمرات ۶۰٪ از ۱۰۰٪ (حداقل معدل ۱۲) برای گروه MBA (بلندمدت یا کوتاه مدت) و همچنین نمره قبولی ۶۰٪ از ۱۰۰٪ در هر درس و میانگین نمرات ۷۰٪ از ۱۰۰٪ (حداقل معدل ۱۴) برای گروه DBA (کوتاه مدت و یا بلندمدت) فارغ التحصیل تلقی و صلاحیت کسب گواهینامه دانشگاه خوارزمی را خواهند داشت.
 •   در پایان دوره نیز برای فارغ التحصیلان، جشن فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد .
 •   قابل ذکر است؛ دانش پذیران بایستی حداکثر تا دو (2) ماه پس از ثبت نام اینترنتی ، با در دست داشتن کارت شناسایی عکس دار معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه ) ضمن مراجعه حضوری به مرکز MBA و DBA آکادمی بیز ، کپی مدارک مورد نیاز را به همراه 3 قطعه عکس 3*4 ارائه و فرم تعهدنامه صحت اطلاعات دانش پذیر را حضوراً تکمیل و امضاء و اثر انگشت نمایند .

بازگشت به منوجدول دروس و ساعات دوره ها :


         جدول دروس مربوط به دوره MBA بلندمدت

(ویژه متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

ردیف

نام درس

آموزش مکتوب

آموزش از طریق ارائه آفلاین فیلم تدریس حضوری استاد در کلاس

حضور در سمینار پایانی

جمع

1

کارآفرینی (راه اندازی کسب و کارهای تجاری،مجازی اینترنتی،خانگی،خانوادگی و روستایی)

12

20

2

34

2

اصول و فنون مذاکره موثر و زبان بدن

8

18

2

28

3

مهارت انتخاب ، تصمیم گیری و حل مسئله

7

12

1

20

4

اصول و فنون بازاریابی کاربردی

10

20

2

32

5

روانشناسی و مهندسی فروش

10

20

2

32

6

تفکر استراتژیک

12

20

4

36

7

بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی(وب، جستجوگرها،موبایل،تبلیغات آنلاین،لینکدین، تسلط برگوگل،ایمیل،ویدیو،پادکست)

10

16

4

30

8

مبانی بازاریابی شبکه ای 1

12

22

2

36

9

مدیریت منابع انسانی و رفتارسازمانی

10

20

2

32

جمع ساعت آموزشی دوره

91

168

21

280

9

پروژه

 

50

جمع کل

 

330

جدول دروس مربوط به دوره DBA بلندمدت

(ویژه متقاضیان دارای گواهینامه MBA و یا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر)


متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی بوده و گواینامه پایان دوره را داشته باشند نیز می توانند در دوره مذکور شرکت کنند

   

ردیف

نام درس

آموزش مکتوب

آموزش از طریق ارائه آفلاین فیلم تدریس حضوری استاد در کلاس

حضور در سمینار پایانی

جمع

1

دانش و مهارت های نوین رهبری

8

20

2

30

2

مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی

10

20

2

32

3

ذهن خوانی، فنون مذاکره، سخنرانی و زبان بدن

5

16

2

23

4

تفکراستراتژیک پیشرفته

10

20

2

32

5

کارآفرینی وایجاد کسب وکار، خلاقیت و نوآوری

10

18

2

30

6

مدیریت منابع انسانی و رفتارسازمانی پیشرفته

10

20

2

32

7

آینده پژوهی

10

20

2

32

8

تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال(وب،موبایل، تبلیغات آنلاین،پادکست،ویدیو،ایمیل،گوگل و...)

12

22

3

37

9

مبانی بازاریابی شبکه ای 2

10

20

2

32

جمع ساعت آموزشی دوره

85

176

19

280

10

پروژه

 

50

جمع کل

 

330

                                                 

         جدول دروس مربوط به دوره MBA کوتاه مدت

(ویژه متقاضیان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر)

                                       

ردیف

نام درس

آموزش مکتوب

آموزش از طریق ارائه آفلاین فیلم تدریس حضوری استاد در کلاس

حضور در سمینار پایانی

جمع

1

کارآفرینی(راه اندازی کسب و کارهای تجاری،مجازی اینترنتی،خانگی،خانوادگی و روستایی)

7

12

2

21

2

اصول و فنون مذاکره موثر و زبان بدن

5

8

1

14

3

مهارت انتخاب ، تصمیم گیری و حل مسئله

7

10

1

18

4

اصول و فنون بازاریابی کاربردی

8

12

2

22

5

روانشناسی و مهندسی فروش

5

8

1

14

6

تفکر استراتژیک

7

12

2

21

7

بازاریابی رسانه های دیجیتال و اجتماعی(وب، جستجوگرها،موبایل،تبلیغات آنلاین،فیس بوک، تسلط برگوگل،ایمیل،ویدیو،پادکست)

8

12

2

22

8

مبانی بازاریابی شبکه ای 1

7

10

1

18

جمع ساعت آموزشی دوره

54

84

12

150

9

پروژه

 

30

جمع کل

 

180

                                                 

                                        جدول دروس مربوط به دوره DBA کوتاه مدت

         (ویژه متقاضیان دارای گواهینامه پایان دوره MBA کوتاه مدت و یا بلند مدت)

                              

ردیف

نام درس

آموزش مکتوب

آموزش از طریق ارائه آفلاین فیلم تدریس حضوری استاد در کلاس

حضور در سمینار پایانی

جمع

1

دانش و مهارت های نوین رهبری

6

10

2

18

2

مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی

8

12

2

22

3

ذهن خوانی، فنون مذاکره، سخنرانی وزبان بدن

5

10

1

16

4

تفکراستراتژیک پیشرفته

7

10

2

19

5

کارآفرینی وایجادکسب وکار، خلاقیت و نوآوری

8

12

2

22

6

آینده پژوهی

5

10

2

17

7

تجارت الکترونیک وبازاریابی دیجیتال(وب، موبایل،تبلیغات آنلاین، پادکست، ویدیو، ایمیل، گوگل و...)

9

12

3

24

8

مبانی بازاریابی شبکه ای 2

8

12

2

22

جمع ساعت آموزشی دوره

56

96

16

160

9

پروژه

 

30

جمع کل

 

190


بازگشت به منوچه کسانی می توانند در دوره های MBA و DBA مرکز آموزش MBA و DBA آکادمی بیز شرکت کنند ؟


مدیریت محترم شرکت بیز اجازه شرکت در دوره های آموزشی مرکز آموزشMBA و  DBA آکادمی بیز  را  به عموم کارکنان و بازاریابان شرکت بیز داده اند و شرایط و تسهیلات بی سابقه ای را برای رشد و ارتقاء کارکنان و اعضای خود در قالب امتیاز تحصیلی + تخفیف ویژه شرکت بیز مطابق جدول شهریه شرکت در دوره های دانشگاهی MBA و DBA فراهم نموده اند .مقایسه کیفیت و حداقل شهریه و حمایت بی سابقه مالی شرکت بیز برای ایجاد شرایط بسیار ویژه در خصوص دوره های مذکور نمایانگر استراتژی بی همتای شرکت بیز در راستای توانمندسازی و ارتقای جایگاه علمی و اجتماعی مخاطبان و بازاریابان عزیز می باشد. شرکت بیز نه تنها هیچگونه چشم داشت مالی از برگزاری دوره های آموزشی مذکور ندارد بلکه حاضر شده است از منابع مالی در دسترس خود نیز برای نیل به اهداف عالیه ارتقای علمی – آموزشی کشور هزینه نماید .


بازگشت به منوشهریه شرکت در دوره های دانشگاهی MBA و DBA بازاریابی شبکه ای :


میزان شهریه شرکت در دوره های MBA و DBAدانشگاهی مشترک دانشگاه خوارزمی و مرکز MBA و DBA آکادمی بیز

درطرح بزرگ سراسری آموزش برای همه، با هر توان مالی(با ظرفیت پذیرش محدود)


ردیف

نام دوره

شهریه دوره حضوری دانشگاه خوارزمی

شهریه دوره مجازی دانشگاه خوارزمی برای مخاطبان

امتیاز تحصیلی + تخفیف ویژه شرکت بیز

شهریه قابل پرداخت دوره مجازی دانش پذیران شرکت بیز-ظرفیت پذیرش محدود

1

دوره MBA بلند مدت (ویژه متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)

9.000.000 تومان

4.900.000 تومان

3.210.000 تومان

1.690.000 تومان

2

دوره DBA (ویژه متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر . متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی بوده و گواهینامه پایان دوره MBA را داشته باشند نیز می توانند در دوره مذکور شرکت کنند)

21.000.000 تومان

8.000.000 تومان

5.050.000 تومان

2.950.000 تومان

3

دوره MBA کوتاه مدت (ویژه متقاضیان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر)

4.500.000 تومان

2.800.000 تومان

1.810.000 تومان

990.000 تومان

4

دوره DBA کوتاه مدت (ویژه متقاضیانی که گواهینامه پایان دوره MBA کوتاه مدت را داشته باشند)

 

6.700.000 تومان

5.000.000 تومان

3.050.000 تومان

1.950.000 تومان


مقایسه کیفیت و میزان شهریه و حمایت بی سابقه مالی شرکت بیز در خصوص دوره های مذکور نمایانگر استراتژی بی همتای شرکت بیز در راستای توانمندسازی و ارتقای جایگاه علمی و اجتماعی مخاطبان دارد .

شرکت بیز نه تنها هیچگونه چشم داشت مالی از برگزاری دوره های آموزشی مذکور ندارد بلکه حاضر شده از منابع مالی در دسترس خود نیز برای نیل به اهداف عالیه ی ارتقای علمی – آموزشی کشور هزینه نماید .بازگشت به منوشرایط ثبت نام :


مرکز آموزشهای MBA و DBA آکادمی بیز از میان دانش آموختگان واجد شرایط، برای سال تحصیلی 97 در رشته های ذیل دانش پذیر می پذیرد :

 

 1. دوره مدیریت کسب و کار MBA بلندمدت
 2. دوره مدیریت کسب و کار DBA بلندمدت
 3. دوره مدیریت کسب و کار MBA کوتاه مدت
 4. دوره مدیریت کسب و کار DBA کوتاه مدت


شرایط عمومی

 1. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 2. متعهد به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی ایران
 3. نداشتن ممنوعیت از تحصیل به تشخیص مراجع ذیصلاح


شرایط اختصاصی

 1. مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار MBA بلندمدت
 2. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یا بالاتر برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار DBA بلندمدت
 3.   نکته مهم : متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی بوده و گواهینامه پایان دوره MBA را داشته باشند نیز می توانند در دوره DBA بلندمدت شرکت کنند.


 4. مدرک تحصیلی دیپلم و یا بالاتر برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار MBA کوتاه مدت
 5. گواهینامه پایان دوره MBA کوتاه مدت برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار DBA کوتاه مدت


مدارک لازم جهت تعیین صلاحیت داوطلب

 1. تکمیل فرم ثبت نام
 2. کپی آخرین مدرک تحصیلی
 3. کپی شناسنامه و کارت ملی
 4. 3 قطعه عکس 4*3 رنگی
 5. رزومه و سوابق کاری و آموزشی داوطلب


بازگشت به منو

 
نحوه ثبت نام در دوره های MBA و DBA :


همکاران مستقل شرکت بیز (بازاریابان محترم) می توانند جهت ثبت نام در دوره های آموزشی مورد نظر ، از طریق «دفتر کاری» خود در سایت بیز اقدام نمایند .

 • با توجه به درخواست های مکرر و مساعدت مدیریت محترم شرکت ثبت نام تمدید گردید. تاریخ از 30 تیرماه تا 8 مرداد ماه

 •   

  نکته 1 : هرگونه اطلاع رسانی به دانش پذیران منحصرا از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آموزشهای MBA و DBA آکادمی بیز به نشانی https://bizmlm.ir/academybizmbadba صورت می پذیرد. لذا به دانش پذیران توصیه می شود به منظور اطلاع از رد و یا قبولی درخواست و یا هر گونه نکته لازم، اطلاعیه های مربوطه را از طریق این سایت به طور منظم پیگیری نمایند.

    

  نکته 2 : در صورت انصراف از تحصیل به هر دلیلی اعم از بیماری ، خدمت سربازی ، مشکلات شغلی ، انتقال ، ماموریت ، مسافرت و ... هیچ وجهی مسترد نخواهد شد .


  بازگشت به منو

   
  ارتباط با مرکز :


  جهت کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سؤالات، از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید :

   

  1.   02144190094 - آکادمی بیز
  2.   09369865486 - آقای کاوه


  3. بازگشت به منو

    
   سوالات متداول :


     سوال1 : دوره های MBA و DBA بصورت حضور برگزار می شود یا بصورت غیر حضوری (مجازی) ؟

     پاسخ : دوره های بلند مدت و کوتاه مدت MBA و DBA بصورت غیر حضوری (مجازی) برگزار خواهد گردید .     سوال2 : آیا اصلاً نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان در دوره های دانشگاهی مذکور وجود دارد ؟

     پاسخ : بله . در دوره اول برای 30 نقر از تاپ لیدرها کلاس حضوری وبقیه متقاضیان کلاً باید سه بار بصورت حضوری بمرکز MBA و DBA آکادمی بیز مراجعه نمایند. بدین صورت که :

   1- داوطلبان بایستی حداکثر تا دو ماه پس از ثبت نام اینترنتی ، با در دست داشتن کارت شناسایی عکس دار معتبر (کارت ملی و شناسنامه ) و سایر مدارک ، ضمن مراجعه حضوری به مرکز MBA و DBA آکادمی بیز مراجعه نمایند. ، فرم تعهدنامه صحت اطلاعات دانش پذیر را تکمیل و امضاء و اثر انگشت نمایند .

   2- داوطلبان باید در پایان دوره و قبل از آزمون جامع در سمیناری که با حضور اساتید دوره برگزار می گردد شرکت نمایند. (داوطلبانی که در سمینار مورد نظر حضور نیابند ، یک نمره مربوط به حضور در سمینار را از دست خواهند داد) .

   3- و نهایتاً داوطلبان باید در آزمون جامع شرکت نمایند.


     سوال3 : اگر کسی به نام و مشخصات شخص دیگری در سامانه بازاریابی شبکه ای بیز فعالیت نماید ، آیا می تواند برای ثبت نام در دوره های دانشگاهی مذکور ، از نام و مشخصات واقعی خود استفاده نماید ؟

     پاسخ : مغایرت مشخصات متقاضی دوره ها با مشخصات دفتر کاری ، هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد و اشخاص برای ثبت نام در دوره ها حتماً از مشخصات واقعی خود استفاده نمایند .     سوال4 : آخرین مدرک تحصیلی مورد نیاز برای شرکت در دوره های MBA و DBA چیست ؟

     پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی مورد نیاز برای شرکت در دوره ها به شرح زیر می باشد :

   1- مدرک تحصیلی کارشناسی و یا بالاتر برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار MBA بلندمدت

   2- مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یا بالاتر برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار DBA بلندمدت ( البته متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی بوده و گواهینامه پایان دوره MBA بلندمدت را داشته باشند نیز می توانند در دوره DBA بلندمدت شرکت کنند. )

   3- مدرک تحصیلی دیپلم و یا بالاتر برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار MBA کوتاه مدت

   4- مدرک تحصیلی MBA کوتاه مدت برای ثبت نام در دوره مدیریت کسب و کار DBA کوتاه مدت     سوال5 : اگر بعنوان مثال شخصی متقاضی دوره MBA بلندمدت باشد و دانش پذیری ترم آخر دوره لیسانس باشد و یا فارغ التحصیل شده ولی هنوز موفق به اخذ مدرک کارشناسی نشده باشد ، آیا می تواند در در دوره MBA بلندمدت شرکت نماید ؟

   یا مثلاً اگر شخصی متقاضی دوره DBA بلندمدت باشد و دانش پذیری ترم آخر دوره فوق لیسانس باشد و یا فارغ التحصیل شده ولی هنوز موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد نشده باشد ، آیا می تواند در در دوره DBA بلندمدت شرکت نماید ؟

     پاسخ : بله .

   این اشخاص باید به این شیوه عمل کنند که نامه ای را خطاب به ریاست آکادمی بیز تهیه نموده و در آن نامه وضعیت تحصیلی خود را قید نمایند .

   در همان نامه تعهد نمایند که به محض اخذ آخرین مدرک تحصیلی ، تصویر آنرا در اختیار آکادمی بیز قرار داده و مسئولیت ارائه مدرک تحصیلی را کتباً بپذیرند (تا زمان ارائه مدرک تحصیلی متقاضی ، مدرک تحصیلی دوره های MBA و DBA به متقاضی تحویل داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی از این جهت متوجه آکادمی بیز و دانشگاه خوارزمی نخواهد بود) .

   سپس نامه مذکور را که امضاء و اثر انگشت نموده اند اسکن نموده و فایل اسکن شده آنرا همراه سایر مدارک در سامانه ثبت نام آپلود نمایند . طبعاً متقاضیان موظف و متعهد هستند تا در زمان مذکور مدارک تحصیلی مذکور را به آکادمی بیز ارائه نمایند .     سوال6 : اگر آخرین مدرک تحصیلی متقاضی مفقود شده باشد ، چگونه می تواند در دوره های آموزشی MBA و DBA شرکت نماید ؟

     پاسخ : این اشخاص باید به این شیوه عمل کنند که نامه ای را خطاب به ریاست آکادمی بیز تهیه نموده و در آن نامه ضمن عنوان نمودن آخرین مدرک تحصیلی خود ، به مفقود شدن آن اشاره نمایند.

   در همان نامه تعهد نمایند که پیگیر اخذ آخرین مدرک تحصیلی خود از مراجع ذیربط (آموزش و پرورش منطقه : برای آخرین مدرک تحصیلی دیپلم – دانشگاه محل تحصیل : برای آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی) گردیده و به محض اخذ ، تصویر آنرا در اختیار آکادمی بیز قرار داده و مسئولیت ارائه مدرک تحصیلی را کتباً بپذیرند (تا زمان ارائه مدرک تحصیلی متقاضی ، مدرک تحصیلی دوره های MBA و DBA به متقاضی تحویل داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی از این جهت متوجه آکادمی بیز و دانشگاه خوارزمی نخواهد بود) .

   سپس نامه مذکور را که امضاء و اثر انگشت نموده اند اسکن نموده و فایل اسکن شده آنرا همراه سایر مدارک در سامانه ثبت نام آپلود نمایند . طبعاً متقاضیان موظف و متعهد هستند تا در زمان مذکور مدارک تحصیلی مذکور را به آکادمی بیز ارائه نمایند .     سوال7 : اگر متقاضی دارای مشکل نظام وظیفه (خدمت مقدس سربازی) باشد ، آیا می تواند در دوره های دانشگاهی مذکور شرکت کند ؟

     پاسخ : بله . وضعیت نظام وظیفه جزو مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نمی باشد.     سوال8 : شیوه ثبت نام دوره های آموزشی MBA و DBA چگونه است ؟

     پاسخ : ثبت نام کارکنان و بازاریابان مستقل شرکت بیز از طریق دفتر کاری آنها انجام خواهد شد .

   داوطلبان موظفند ضمن تکمیل موارد مندرج در سامانه ثبت نام ، کلیه مدارک گفته شده در سامانه مذکور را در بخش های مشخص شده آپلود و ارسال نمایند .     سوال9 : چه مدارکی را باید در زمان ثبت نام اینترنتی از طریق دفتر کاری ، در سامانه مذکور بارگذاری (آپلود) کرد ؟ و در صورت کامل نبودن مدارک درخواستی ، وضعیت ثبت نام متقاضی به چه صورت خواهد بود ؟

     پاسخ : مدارک مورد نیاز برای بارگذاری عبارتند از :

   1- تصویر آخرین مدرک تحصیلی

   2- تصویر شناسنامه و کارت ملی

   3- 3 قطعه عکس 4*3 رنگی

   4- رزومه و سوابق کاری و آموزشی داوطلب

   قابل ذکر است در صورت کامل نبودن مدارک مذکور ، ثبت نام داوطلب در پرونده نقص مدارک طبقه بندی خواهد شد و داوطلب موظف است در اسرع وقت نسبت به تکمیل موارد ناقص اقدام نماید .

   تا زمان تکمیل پرونده متقاضی ، مدرک تحصیلی دوره های MBA و DBA به متقاضی تحویل داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی از این جهت متوجه آکادمی بیز و دانشگاه خوارزمی نخواهد بود.     سوال10 : کدامیک از مبالغ مندرج در جدول شهریه دوره های آموزشی MBA و DBA باید توسط داوطلب پرداخت شود و پرداخت به صورت بایستی صورت پذیرد ؟

     پاسخ : با توجه به امتیاز تحصیلی و تخفیفات اخذ گردیده و همچنین سوبسید اختصاصی از طرف مدیریت محترم شرکت بیز برای کارکنان و بازاریابان مستقل شرکت بیز ، مبالغ مندرج در ستون آخر بایستی به صورت نقدی و در یک مرحله به صورت کامل در زمان ثبت نام اینترنتی پرداخت گردد .

   مبالغ نهایی برای ثبت نام دوره های مذکور به شرح زیر می باشد :

   - دوره MBA بلند مدت :1/690/000 تومان

   - دوره DBA بلند مدت :2/950/000 تومان

   - دوره MBA کوتاه مدت : 990/000 تومان

   - دوره DBA کوتاه مدت : 1/950/000 تومان

     سوال11 : چه کسانی می توانند در دوره های آموزشی MBA و DBA شرکت کنند ؟ و حداکثر مهلت برای ثبت نام چه زمانی است ؟

     پاسخ : کلیه کارکنان و بازاریابان مستقل شرکت بیز می توانند در دوره های مذکور شرکت نمایند .     سوال12 : شیوه اجرای دوره های آموزشی MBA و DBA چگونه است ؟

     پاسخ : پس از اتمام مهلت ثبت نام ، به هر فردی که موفق به ثبت نام شده باشد یک Username و Password اختصاص خواهد یافت که جهت ورود به سامانه آموزش الکترونیکی (LMS) توسط دانش پذیر مورد استفاده قرار خواهد گرفت (سامانه مذکور پس از اتمام ثبت نام در صفحه آکادمی بیز قرار خواهد گرفت) .

   پس از آغاز دوره ، حدود 50% از ساعات هر دروس بصورت ویدیویی ضبط و بصورت زمانبندی شده در سامانه هر متقاضی بارگذاری (آپلود) می گردد که دانش پذیران موظفند فایل های مذکور را از سامانه مورد نظر دریافت نموده و استفاده نمایند .

   حدود 25% از ساعات هر درس نیز مربوط به منابع مکتوب (کتاب) می باشد.

   حدود 10% از ساعات هر درس نیز مربوط به حضور در سمینار پایان دوره می باشد که زمان و مکان سمینار مذکور نیز متعاقباً در LMS به دانش پذیران اطلاع رسانی خواهد شد . 15% باقیمانده از ساعات نیز مربوط به ارائه پروژه می باشد .     سوال13 : شیوه ارزشیابی دوره های آموزشی MBA و DBA چگونه است ؟

     پاسخ : ارزیابی مخاطبان در 4 مرحله و به صورت؛ 4 نمره برای فعالیت درسی، 5 نمره برای ارائه پروژه، 1 نمره برای حضور در سمینار و 10 نمره برای آزمون پایانی؛ صورت می پذیرد.

   حد نصاب نمره قبولی برای دوره های MBA (بلندمدت یا کوتاه مدت) اخذ حداقل نمره 10 در هر درس و حداقل معدل کل ۱۲ می باشد.

   حد نصاب نمره قبولی برای دوره های DBA (بلندمدت یا کوتاه مدت) نیز اخذ حداقل نمره 12 در هر درس و حداقل معدل کل 14 می باشد.     سوال 14 – اعتبار مدارک پایان دوره به چه صورت می باشد ؟

     پاسخ : به کلیه فارغ التحصیلان دوره های MBA و DBA گواهینامه رسمی دانشگاه دولتی خوارزمی ، مورد تایید وزارت علوم و با قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضاییه و تأییدیه وزارت امور خارجه ارائه خواهد گردید .   بازگشت به منو