logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

بازاریابی شبکه ای بیز نباید افراد را مدیریت کرد، باید آنها را رهبری کرد ..

نباید افراد را مدیریت کرد، باید آنها را رهبری کرد ..


فلسفه ی بازاریابی شبکه ای در مورد مدیریت کردن افراد نیست ، بلکه در مورد رهبری کردن آنهاست. یعنی به وسیله ذکر مثال ها ، مدل ها و رفتار خود باعث پیشرفت افراد شویم. آنها را راهنمایی کنیم ، آموزش های لازم را به آنها بدهیم و موجب ثروتمند شدنشان شویم.
حدود 10 سال پیش بود که از من خواسته شد  تا در نوشتن کتابی در مورد رهبری مشارکت کنم و من در تعریف رهبری گفتم: رهبری توانایی است که باعث میشود افراد پیرو، کارهایی را انجام دهند که در شرایط معمول آن را انجام نمیدهند. 
خلاصه رهبری کردن در این است که افراد را به انجام کاری اجبار نکنیم ، باعث شویم که آنها خودشان کارشان را انجام دهند، مخصوصا کارهایی که معمولا آنها را انجام نمیدهند.
بعضی اوقات مثال هایی در مورد رهبری در مسائل نظامی میزنم. یک ارتش ممکن است سلاح های مختلف و بسیار قوی داشته باشد اما به نظر شما ممکن است آنها بدون داشتن یک فرمانده و رهبر پیروز شوند؟
مشخصا ما در کسب و کارمان نیاز به اقدامات عجیب غریب نداریم اما هنگامی که ماهرانه گروهتان را رهبری کنید ، میتوانید باعث شوید اعضای تیمتان تصمیماتی بگیرند  و اقداماتی انجام دهند که در شروع کارشان حاضر به انجام کار نبودند. این جسارت همه ی اقدامات اعضا را شامل میشود. از خریدها ، فروش ها ، تیم سازی ، شبکه سازی و ... .این وظیفه ی شما است که این مسائل را به آنها آموزش بدهید.
نکته آموزشی قانون شماره 3 :  حضور در رویدادها ، سمینار های آ»وزشی و  ... را مدیریت کنید اما هنگامی که بحث به تیمتان و نفرات میرسد ، آنها را رهبری کنید.
 


 
 
۸۴
84

تهیه شده توسط تیم آموزشی بیزمگنظرات در رابطه با : نباید افراد را مدیریت کرد، باید آنها را رهبری کرد ..


محمد صلواتی همدانی
نظر خود را در تاریخ ۱۰:۴۰:۴۹ ۱۳۹۵/۰۱/۲۰ ارسال کرده

خیلی خیلی عالی. بیز همیشه یک گام جلوتر...

مصطفی میرمحرابی
نظر خود را در تاریخ ۱۱:۳۹:۵۳ ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ ارسال کرده

رهبری یعنی فداکاری قاطعیت و در کنار افراد قرار گرفتن...رهبر میگه بریم مدیر میگه برو...

علیرضا رجنی
نظر خود را در تاریخ ۰۷:۱۰:۵۸ ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ ارسال کرده

رهبری نوعی نگرش و دیدگاهی جدید در گفتار و رفتار ماست برای رهبری به نظر من فقط فقط do it your seft 100% از ما یه رهبر واقعی میسازد

DANYAL AYAZI
نظر خود را در تاریخ ۲۳:۴۲:۳۹ ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ ارسال کرده

✌️

نظرتان را برای ما بنویسید....
انصراف
ارسال دیدگاه و نظر شما
Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز