logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت بازاریابان ایرانیان زمین محفوظ می باشد

بازاریابی شبکه ای بیز چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق شویم ؟

چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق شویم ؟


بازاریابی چند سطحی ساختاری نسبتاً جدید در کسب و کار است که در آن شرکت ها اقدام به جذب بازاریابان می کنند تا محصولاتشان را مستقیماً به مصرف کننده ها بفروشند . از طرفی بازاریابان نیز این فرصت را دارند تا با جذب بازاریابان جدید و ایجاد سازمانهای فروش ، برای خود درآمدزایی کنند. در حال حاضر بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا استراتژی های فروش خود را بر اساس بازاریابی چند سطحی طراحی می کنند .
با توجه به اینکه اساس موفقیت در این حرفه بر مبنای آموزش استوار است ، در این مقاله به 6 نکتۀ مهم آموزشی اشاره شده ، تا با یادگیری و انجام آن ها شانس خود را برای موفقیت در این صنعت افزایش دهید .
1 ) مشخص کنید که شما از کارتان چه انتظاراتی دارید .
 برخی از فعالان کسب و کار می خواهند آنقدر کار کنند تا بتوانند ماشین خوبی داشته باشند ، برخی
می خواهند جلوتر بروند و ثروت بیشتری به دست آورند و برخی نیز به دنبال ساخت امپراطوری شان هستند . دانستن اینکه دقیقاً شما به دنبال کسب چه دستاوردی هستید ، می تواند کمک بزرگی به طراحی یک استراتژی مناسب و در نهایت کسب یک موفقیت شیرین بکند .
2 ) برای کسب و کار خود زمان مناسبی را اختصاص دهید .
زمان بندی شما باید متناسب با هدفتان و سطح درآمدی که می خواهید به آن برسید ، باشد .
بسته به اینکه می خواهید تمام وقت یا نیمه وقت در این حوزه کار کنید ، زمان مشخصی در هفته را به آن اختصاص دهید . اگر می خواهید فروشنده باشید ، کافی است فقط مهارت های فروش را بیاموزید ، اما اگر به دنبال کسب دستاوردی بزرگ تر هستید باید علاوه بر فروش ، مهارت های لازم را برای برقراری ارتباطات صحیح و جذب بازاریابان جدید نیز فرا بگیرید . بنابراین لازم است زمان بیشتری را صرف این کار کنید .
3 ) از آموزشهایی که شرکت برایتان فراهم می کند ، استفاده کنید .
تقریباً تمام شرکت های بازاریابی چند سطحی اقدام به فراهم کردن ابزار آموزشی برای بازاریابانشان
می کنند . این آموزشها اغلب در حوزه های فروش ، شبکه سازی و معرفی محصولات بوده وبا استفاده از ابزار و لوازمی مانند بروشورها ، دستور العمل ها ، فیلم ها ، مقالات و کتابها تهیه می شوند . سعی کنید حتماً در همایشها و یا دوره های آموزشی بازاریابی شبکه ای که شرکت برگزار می کند ، شرکت کنید . این جلسات ممکن است حضوری ، ضبط شده و یا به صورت مجازی باشند . در این رخدادها شما می توانید درباره محصولات جدید و استراتژی های موفقیت اطلاعات مفید و جدیدی کسب کنید .
4 ) از کلیه امکانات طراحی شده ، توسط شرکت تان استفاده کنید .
امکانات شرکت که غالباً در نوع نرم افزار و سخت افزاری به شما ارائه داده می شود می تواند باعث راحتی شما در این کار و پیشرفتتان شود .
امکانات نرم افزاری نظیر وبسایت ، نرم افزارها ، ایمیل ها و ظرفیت های ایجاد شده در شبکه های مجازی است و امکانات سخت افزاری نیز شامل بروشورها ، کاتالوگ ها ، بنرها و . . . . است .
بهترین روش آنست که از ترکیب آنها با هم استفاده کنید .
5 ) افرادی را برای همکاری انتخاب کنید که مایل به کار در این حوزه هستند.
 برای این منظور لازم است دایره ارتباطات خودرا گسترش دهید تا با تعداد بیشتری از آنها آشنا شده و بتوانید با آنان گفتگو کنید . به خاطر داشته باشید که تنها راه کسب موفقیت در این حرفه ، معرفی محصولات و فرصت کاری به افراد جدید است .
همواره سعی کنید کوتاه و مفید درباره کارتان حرف بزنید . برای این منظور ، بهتر است صحبت هایتان را پیرامون معرفی خود، معرفی شرکت ، معرفی محصولات و میزان سودی که از این کار نصیبتان می شود ، دسته بندی نمایید .
6 ) هرگز قدرت بازارگرمتان را فراموش نکنید .
بازار گرم افرادی هستند که شما را می شناسند و تا حدودی به شما اعتماد دارند . معمولاً دوستان ، فامیل و نزدیکان اساس این بازار هستند . آنها را با این فرصت بزرگ آشنا کنید . اگر معرفی را با اعتماد به نفس و صحیح انجام دهید مطمئن باشید که با شما همراه خواهند شد ، به این ترتیب حتی اگر خودشان هم بنا به دلایلی نتوانند با شما کار کنند ، حتماً افراد دیگری را به شما معرفی خواهند کرد .
 
 

 
 
۶۴
5

تهیه شده توسط غلامرضا عطاراننظرات در رابطه با : چگونه در بازاریابی چند سطحی موفق شویم ؟


شهروز خرازی زاده
نظر خود را در تاریخ ۱۷:۵۰:۲۴ ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ ارسال کرده

بازاریابی شبکه ای علمی ترین و زیباترین شکل کسب و کار است که دارای مزایای بسیاری در خصوص کارآفرینی و تولید اشتغال و توزیع عادلانه ثروت میباشد. به امید روزی که همه مردم ایران در این حوزه فعال باشند و طعم موفقیت را بچشند.

ناصر آرمان
نظر خود را در تاریخ ۱۷:۰۶:۴۶ ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ارسال کرده

با سلام .بازاریابی شبکه ای کارگاه انسان سازی و موفقیت برای آنان که میخواهند خودشان را بشناسند

ناصر آرمان
نظر خود را در تاریخ ۰۱:۱۷:۱۸ ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ ارسال کرده

نت ورک مارکتینگ داروی امید بخش زندگی و تنها چاره تغییرساختارهای غلط فرهنگی و اعمال زیبای فرهنگ از خود شروع کردن بر اساس شایسته سالاری برای آنان که بر تواناییهای بالقوه خود ایمان دارند ودر این بستر بالفعل میشود و نقاط ضعف و قوت شخصی نمایان میشود زنده باد بیز جاوید هخامنش

علیرضا
نظر خود را در تاریخ ۱۲:۵۵:۰۸ ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ارسال کرده

با سلام مقالتون خیلی باحاله

نظرتان را برای ما بنویسید....
انصراف
ارسال دیدگاه و نظر شما
Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز