۴۳۰۷۲ ۰۲۱

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ، بیز مبتکر بازاریابی شبکه ای نوین

بیز همیشه یک گام جلو تر

10 درس براي اشتباهات کمتر در کسب و کار

اشتباه کردن بخشي از اداره يک کسب و کار است. اما اگر بخواهيد از تجربيات ديگران استفاده کنيد مي توانيد از برخي از آنها اجتناب کنيد. در اينجا شما را با چند درس براساس چند اشتباه کارآفرينان موفق که در گذشته مرتکب شده اند آشنا را مي کنيم.

 

 

معيارهاي کيفيت داده خود را بهبود بخشيد

 

 

اگر براي جذب نيرو يا اجراي ديگر ابعاد کسب و کارتان از داده ها استفاده مي کنيد، بايد بگويم که کيفيت اين داده ها به اندازه کمّيت آنها اهميت دارند.

 

از اشتباهات در بازاريابي ايميل و رسانه هاي اجتماعي خودداري کنيد

 

 

ايميل و رسانه هاي اجتماعي در طول سالهاي اخير به تکنيک هاي بازاريابي محبوب تبديل شده اند، و اين يعني کسب و کارها براي اشتباه کردن در استفاده از آنها زمان زيادي داشته اند. پس بايد از تجربيات آنها درس گرفته و متداول ترين اشتباهات آنها را در کسب و کار خود تکرار نکنيد.

 

قواعد جديد نگارش در وب را ياد بگيريد

 

 

بسياري از کارآفرينان که مهارت هاي نگارش قوي دارند هنوز هم نمي دانند بايد در وب از چه سبک محتوايي استفاده کنند. براي اين سبک نگارش قواعد جديدي وجود دارد که بايد از آنها پيروي کنيد.

 

از تاکتيک هاي جستجوي محلي استفاده کنيد که رقبا از آنها غافل هستند

 

 

بسياري از کسب و کارهاي محلي از روش هاي بازاريابي مشابه رقباي خود استفاده مي کنند. اما هيچکس نمي تواند با اين روش خود را از ديگران متمايز کند. بجاي آن، بايد نگاهي به تاکتيک هاي محلي بياندازيد تا به ايده هاي خلاقانه دست يابيد.

 

در زمان آزمون ها و تجارب جزئيات را فراموش نکنيد

 

 

آزمودن مي تواند در کسب تجربيات ارزشمند درباره مشتريان هدف درس هاي زيادي به شما بدهد. و نيازي نيست اين آزمون ها خيلي پيچيده باشند. مهم اينجاست که اهميت جزئيات در آنها را ناديده نگيريد.

 

به گرايشات رسانه هاي اجتماعي در سال جديد توجه داشته باشيد

 

 

گرفتار شدن در تله اشتباهات در بازاريابي رسانه هاي اجتماعي بسادگي رخ مي دهد. اما شما بايد تاکتکي هايي پيدا کنيد که در گذشته روي کسب و کارتان جواب داده اند. البته اين به اين معنا نيست که همچنان به نتيجه مي رسند و نيازي به تغيير ندارند. پس براي همراهي با بازار بايد با گرايشات نو در رسانه هاي اجتماعي در سال آتي هم همگام باشيد.

 

روي گرايشات طراحي وب هم نظارت داشته باشيد

 

 

درست مانند مورد بالا، بايد به گرايشات در طراحي وب هم توجه داشته باشيد تا بتوانيد متناسب با آن سايت خود را به روزرساني کنيد.

 

با اجتناب از اشتباهات تکراري در وبسايت استراتژي SEO خود را بهبود بخشيد

 

 

سئو همواره درحال تغيير است. به همين خاطر خيلي از کارآفرينان در وبسايت هاي خود مرتکب اشتباهاتي مي شوند که روي رنکينگ موتور جستجوي آنها تاثير منفي برجاي مي گذارد. براي اجتناب از اين اشتباه ها بايد همواره با گرايشات جديد در سئو و ارتقاء آن آشنا باشيد.

 

کارشناسان سئو را بدون شناخت از تجاربشان استخدام نکنيد

 

 

براي آنکه بتوانيد استراتژي سئو خود را ارتقاء دهيد بايد يک کارشناس سئو (SEO) استخدام کنيد. اما مراقب باشيد! بعضي از استراتژيست هاي سئو بهتر از بقيه هستند.

 

از رسانه هاي اجتماعي به نفع خود استفاده کنيد

 

 

بسياري از کسب و کارها از رسانه هاي اجتماعي استفاده مي کنند. اما سوار موج آنها شدن خيلي ساده تر از يک تاثير کارآمد در آنهاست. بجاي آن بايد ياد بگيريد چگونه از اين رسانه ها به نفع کسب و کار خود استفاده کنيد.


 

>>>>>>>>> اينفوگرافيک

 


 

منبع : smallbiztrends

 

ترجمه و ويراست توسط گروه آموزشي بـــــيز مــــگ

 


 
 
۳ رای تا کنون
۳

نظرات در رابطه با : 10 درس براي اشتباهات کمتر در کسب و کار


نظرتان را برای ما بنویسید....
انصراف
ارسال دیدگاه و نظر شما