۴۳۰۷۲ ۰۲۱

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ، بیز مبتکر بازاریابی شبکه ای نوین

بیز همیشه یک گام جلو تر

6 راهکار برای فروش بیشتر

 

1-هدف گذاری کنید

 

مشخص کنید که در هر ماه چه مقدار فروش باید انجام دهید و برای رسیدن به آن حجم از فروش چه اقداماتی باید انجام دهید.

چند نفر از مشتریان قبلی خود را حفظ کرده اید؟ چند مشتری جدید باید پیدا کنید؟ محاسبه کنید که برای رسیدن به هدفتان چند جلسه ی معرفی باید انجام دهید؟ زمان بندی کارهایتان را کاملا مشخص کنید و دقیقا آن را انجام دهید. میتوانید کارهایتان را روی استیکر بنویسید و مصابق آن پیشروی کنید.

 

 

 

2- دسترسی خود به مشتریانتان را حفظ کنید

 

جدول زمانی درست کنید که به چه افرادی، چه اجناسی فروخته اید. محاسبه کنید که چه زمانی ممکن است آنها محصولی که شما به آنها فروخته اید را تمام کنند. با آنها در تماس باشید و کاری کنید که آنها به مشتریان دایمی محصولات شما تبدیل شوند.

 

 

 

3-فروش خود را سازماندهی کنید

 

از نرم افزارهای کامپیوتری و یا جداول کاغذی جهت برنامه ریزی و سازماندهی فروشتان استفاده کنید.جداولی درست کنید شامل نام و مشخصات مشتریان، اینکه چه چیزی به آنها فروخته اید، چه زمانی به آنها فروخته اید، اطلاعات تماس آنها و اینکه از نظر شما آن اشخاص به چه محصولاتی علاقمند هستند و به آن نیاز دارند. هنگامی که این اطلاعات را سازماندهی کنید و با مشتریانتان در ارتباط باشید ، این رابطه میتواند به ثابت کردن آن مشتری نزد شما کمک کند.

 

 

 

4-محصولات خود را در معرض نمایش قرار دهید

 

محصولاتی که اقدام به فروش آنها میکنید را نمایش دهید و با دیگران به اشتراک بگذارید.دوستان و نزدیکانتان را نیز به این کار تشویق کنید. بگذارید همه ببینند شما چه چیزهایی برای ارائه دارید.

 

 

 

5- حامی واقعی باشید

 

اگر شما حامی بازاریابان دیگر هستید، مطمئن شوید که مهارت ها و تمرین هایی که محور های پایینی برای موفقیت نیاز دارند را برای آنها فراهم کرده اید. به آنها یاد دهید که چگونه میتوانند به مشتریان جدید دست پیدا کنند. کسب و کار آنها را به دقت دنبال کنید و کاری کنید که آنها هم به اندازیه  شما موفق شوند. به همان اندازه که به فروش خود اهمیت میدهید برای فروش آنها هم ارزش قائل شوید.

 

 

 

6- هیچ وقت از فروش دست نکشید

 

مهم نیست در چه سطحی از سازمان کاری قرار دارید. خواه یک ورودی تازه کار ، خواه یک ابرلیدر، فلسفه ی کار را درست انجام دهید. فلسفه اصلی بازاریابی شبکه ای مبتنی بر فروش است. فروشندگان موفقی باشید تا همه از شما یاد بگیرند.

 


 
 
۷۰ رای تا کنون
۶۴

نظرات در رابطه با : 6 راهکار برای فروش بیشتر


محمدمهدی برزین
نظر خود را در تاریخ ۱۶:۳۹:۲۵ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ارسال کرده

سلام راهکارهای خیلی خوبیه و از ان استفاده میکنم

mohsenbashiri
نظر خود را در تاریخ ۲۳:۱۳:۰۱ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ارسال کرده

عالی بودددد

DANYAL AYAZI
نظر خود را در تاریخ ۱۰:۱۵:۱۲ ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ارسال کرده

EXCELLENT

فاطمه
نظر خود را در تاریخ ۲۲:۱۳:۰۳ ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ ارسال کرده

عالی بودمثل همیشه

نظرتان را برای ما بنویسید....
انصراف
ارسال دیدگاه و نظر شما