چهره های برتر
logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشدآئین نامه انتخاب 10 نفر برتر (Famous Faces of BIZ)
1- هدف از تعیین گروه FFB:
الف، مشارکت دادن ذینفعان اصلی در تصمیم گیریهای مهم شرکت و استفاده از تجربه عملی آنها در پیشبرد کار، که نتیجه اش پایبندی بیشتر و پشتیبانی بهتر این افراد و سازمان هایشان از تصمیمات اتخاذ شده خواهد بود. ب) قدردانی شرکت از راهبران و درنتیجه ایجاد شور و هیجان بیشتر در گروه ها.
2- وظایف گروه FFB:
مشارکت فعال در تصمیم گیریهای مدیریت از طریق حضور در جلسات اعلام شده توسط شرکت. حضور فعال در همایش ها و گردهمایی های اعلام شده توسط مدیریت.
3- مزایای گروه FFB:
امکان درخواست جلسه خصوصی با مدیر عامل شرکت. در همایشهای فوق الذکر با هزینه شرکت. اهداء لباس فرم و ...
4- شرایط لازم برای حضور در گروه FFB:
10 نفر اولی که بالاترین رتبه های راهبری را کسب کرده اند بعنوان گروه FFB معرفی خواهند شد. بین دو نفری که دارای رتبه یکسانی هستند فردی که تعداد ماه های بیشتری دارای رتبه بالاتر بوده انتخاب می شود و اگر باز هم هر دوی آنها زمان یکسانی دارای رتبه مورد نظر باشند فردی که درآمد ماه پایانی اش بالاتر باشد بعنوان عضو گروه معرفی خواهد شد.
5- بازه زمانی تعیین گروه FFB:
برای سال 93 اولین زمان تعیین آن، پایان خرداد ماه 93 خواهد بود. سپس پایان شهریور و بعد از آن پایان اسفند 93 می باشد. برای سالهای بعد هر 6 ماه یکبار یعنی پایان شهریور و اسفند هر سال، معرفی این گروه انجام خواهد شد.
6- نحوه معرفی گروه FFB:
در تابلوی افتخارات شرکت، عکس بزرگ، نام و نام خانوادگی و رتبه کسب شده ی هر یک از ده نفر در کنار هم به ترتیب از نفر اول تا دهم نصب می شود. سپس از نفر یازدهم تا نفر پنجاهم در پایین و در ردیف دوم و بدون عکس و با اندازه کوچکتر می آید. این تابلو در محل دید همه باید باشد. در ضمن برای همه راهبران و سفیران در هر رده ای باید بج سینه تهیه و هنگام کسب رتبه راهبری مورد نظر طی مراسمی به آنها اهدا گردد.
7- تذکر: همه موارد فوق باید در دفاتر شهرستانها نیز عینا انجام شود. با این تفاوت که بجای 10 نفر اول کل شرکت، باید اسامی 10 نفر اول آن منطقه در تابلو نصب گردد.


نفرات برتر سال ۱۳۹۴

۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۰

نفرات برتر سال ۱۳۹۳

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز