logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت بازاریابان ایرانیان زمین محفوظ می باشد

جشنواره تابستانه محصولات چائو بیز

 

<

 

 

 

به پاس تشکر از شما دوستان عزیز که در این سالها همواره ما را همراهی کرده و باعث رشد و ارتقاء این مجموعه بوده اید اقدام به برگزاری جشنواره های ماهیانه چائو بیز کرده ایم.

جشنواره هایی پر از هدایای ویژه از قبیل گوشی موبایل، لپ تاپ، کنسول بازی، سفرهای تفریحی، پک کامل محصولات چائو به ارزش 300هزارتومان و ده ها جوایز ارزنده دیگر به همراه همایش های علمی توجیهی می باشد.

در هر ماه به پنج نفر از شرکت کنندگان در جشنواره به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد. جوایز مربوط به هر دوره از قرعه کشی ماهیانه چائو در اول هر ماه اعلام خواهد شد.جوایز اولین قرعه کشی چائوبیز ویژه شهریور ماه 96 بشرح ذیل است:


نفر اول : یک دستگاه لپ تاپ lenovo مدل Ideapad V310


نفر دوم : یک دستگاه تبلت Samsung مدل Tab A8 Lte

نفر سوم تا پنجم: پک محصولات چائو به ارزش 300 هزار تومان (به انتخاب دلخواه شما
)


شرایط شرکت در قرعه کشی های ماهیانه:

• خرید حداقل 100 هزار تومان از محصولات چائو
به ازای خرید هر 100هزارتومان در یک فاکتور یک امتیاز دریافت می نمایید. بنابراین خرید بیشتر به منزله امتیاز بیشتر و نهایتا شانس بیشتر جهت برنده شدن در قرعه کشی می باشد.

فیش های خرید هر ماه فقط میتوانند در قرعه کشی همان ماه شرکت کنند. اما برندگان خوش شانس هر قرعه کشی نیز میتوانند در تمام جشنواره های چائوبیز شرکت کنند و شانس خود را مجددا برای دریافت هدیه ویژه ماه های بعدی امتحان کنند. فقط کافی است در همان ماه خرید مجدد انجام بدهند.

• انجام قرعه کشی از طریق سیستم اتوماسیون بیز در هر ماه
زمان شروع اولین قرعه کشی مرداد ماه 96 می باشد.
مهلت شرکت در قرعه کشی هر دوره از اول هر ماه تا پایان همان ماه بوده و کلیه مراحل قرعه کشی از طریق سیستم اتوماسیون بیز صورت می گیرد.
آخرین اخبار قرعه کشی از طریق وب سایت بیز اعلام خواهد شد.
• اعلام اسامی برندگان خوش شانس و اهدای جوایز
زمان اعلام اسامی برندگان و نحوه اهدای جوایز پس از پایان مراسم قرعه کشی هر دوره از جشنواره از طریق بیز اعلام خواهد شد.چائو تجربه یک خرید لذت بخش، برای شما که دوستدار زیبایی و سلامتی هستید
با انتقادات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید
WWW.CIAOBIZ.COM

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز