logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

دستورالعمل جلوگیری از جابه جایی افراد در تیم ها

بسم الله الرحمن الرحیم

 

پیرو دستورالعمل قبلی شرکت بیز مبنی بر جلوگیری از جابجایی افراد در تیمهای به منظور پیشگیری از بروز اختلال در فعالیت همکاران مستقل دستور العمل جدید جابجایی افراد در داخل شرکت به شرح ذیل اعلام می گردد بدیهی است مسئولیت اصلی آن بعهده بالاسریها بوده که طبق بندهای زیر به آن عمل میگردد:


 

1- همانگونه که پیش از این نیز بارها اعلام گردیده ، دیدگاه و نگرش حاکم بر بیز ، فراهم نمودن بستر مناسب و مجهز ، برای تک تک نمایندگان مستقل بوده و تمام اعضاء ، صرف نظر از اینکه در کدام تیم یا گروه ثبت نام کرده باشند به نسبت میزان فعالیت خود می توانند از امکانات و شرایط شرکت برخوردار گردند و تشکیل تیم های مختلف از نظر این شرکت صرفاً در راستای ایجاد رقابت سازنده و سالم بوده و هست .

 


 

2- مجدداً تاکید مینماید که اعضای هر تیم موظف به حفظ احترام به سایر تیم ها بوده و به هیچ وجه اجازه ندارند افراد جدیدی را که قصد ورود به شرکت را داشته و تحت پیگیری تیم دیگرمی باشند با پیشنهادات وسوسه برانگیز دنبال نموده و یا با آنها جلسه برگزار نماید بجز اینکه فرد یا افراد جدید صراحتاً به تیمی که با ایشان در حال مذاکره هست پاسخ منفی بدهند . بدیهی است در صورت عدم رعایت این مسئله از سوی هر یک از تیم ها ، جایگاه فرد یا افراد متخلف ، برای بار اول بمدت دو ماه و در صورت تکرار به صورت دائم غیر فعال خواهد گردید.

 


 

3- کلیه افراد تا زمانی که ورودی جدید نداشته باشند می توانند طبق دستورالعمل کمیته نظارت با لغو جایگاه فعلی و گذراندن 15 روز ، نسبت به ثبت نام در جایی که تمایل دارند اقدام نمایند .

 


 

4- چنانچه فردی ورودی گرفت ( اعم از ثبت نام یا خرید ) ولی به هر دلیلی مایل به همکاری با تیم فعلی خود نبود بایستی حتماً قبل از اقدام به لغو جایگاه ، درخواست خود را بصورت کتبی و با ذکر جزییات از طریق دفتر کاری به شرکت ارائه دهد و تا اعلام نتیجه از سوی شرکت در جایگاه فعلی خود فعالیت نماید ، در غیر این صورت چنانچه بدون هماهنگی با شرکت اقدام به لغوجایگاه نماید و در تیم دیگری ثبت نام کند( حتی اگر برای شرکت محرض شود که فرد مذکور سعی دارد با نام دیگری فعالیت نماید) ، از ادامه فعالیت وی جلوگیری به عمل آمده و جایگاه قبلی و فعلی وی غیر فعال می گردد این افراد حداقل تا سه ماه نمیتوانند در بیز فعالیت نمایند . لازم بذکر است کسانیکه با نام مجهول ویا کد ملی غیر واقعی ثبت نام نمایند ضمن اینکه امکان اصلاح نام وکد ملی وجود ندارد، پورسانت آنها پرداخت نخواهد گردید.

 


 

5- درخواست انتقال ، کاملاً شخصی بوده و بازاریابان حق ندارند درخواست انتقالات گروهی داده و یا افراد زیر مجموعه خود را مجبور به انتقال و جابجایی نمایند ، در صورتیکه برای شرکت ثابت شود که فردی قصد جابجایی داشته و افراد تیم خود و یا سایر گروه ها را تشویق یا مجبور به ارائه درخواست انتقال نماید. ضمن مخالفت با درخواست وی ، برابر آئین نامه انظباطی شرکت و دستورالعمل هیات عالی نظارت با متخلف برخورد خواهد نمود وجایگاه شیفت کننده وبالاسری ایشان وشیفت شوندگان تماماً غیر فعال خواهد گردد.

 


 

6- به منظور بررسی درخواست افراد برای تغییر جایگاه ، کمیته ای در داخل شرکت تشکیل گردیده که اعضاء آن عبارتند از نمایندگان تیمهای فعال ، کارشناسان مورد اعتماد شرکت که هر ماه یکبار تشکیل جلسه داده و درخواستهای واصله را بررسی خواهند نمود ، رای این کمیته برای شرکت و افراد لازم الاجرا خواهد بود .

 


 

7- هرگونه جابجایی یا تغییر جایگاه بدون نظر این کمیته از نظر شرکت ، مورد تایید نبوده و چنانچه گزارشی مبنی بر تخلف به شرکت ارسال گردد ، فوراً رسیدگی و با فرد خاطی برابر آئین نامه انظباطی شرکت و دستورالعمل های کمیته نظارت بر فعالیت بازاریابی شبکه ای کشور برخورد خواهد شد .

 با تشکر مدیریت شرکت بیز

 

 

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز