logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

دولت توجه جدی‌تری به تجارت الکترونیکی داشته باشد

 

رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های عظیم ایجاد شده در کشور و توسعه فضای مجازی در کشور از دولت خواست تا حمایت جدی تری از این حوزه داشته باشد.

 

به گزارش تابناک اقتصادی، غلامرضا کاتب افزود: بازاریابی شبکه ای از نمونه های کارآفرینی در کشور است که با استفاده از بستر اینترنت می‌تواند به ایجاد اشتغال در کشور کمک نماید.

 

وی گفت: تجارت الکترونیکی امروز در دنیا امری رایج است و توانسته ضمن تسهیل تجارت در دنیا از حوزه سنتی به سمت مدل های مدرن حرکت کند اما در کشور ما همچنان با نگاه سنتی پیش می رویم.

کاتب تصریح کرد: باید فرهنگ سازی مناسب در این زمینه صورت پذیرد و دولت اهتمام لازم و حمایت گسترده از این نوع فعالیت ها را در نظر داشته باشد.

 

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد:امروز بستر های لازم برای توسعه فعالیت های الکترونیکی در حال فراهم شدن است و می بایست برای توسعه مشاغل مرتبط با این حوزه تلاش جدی تری صورت گیرد.

وی گفت: تغییرات در دنیا به سرعت در حال انجام است و ما باید فعالیت های اقتصادی مان را با دنیا به روز کنیم که یک نمونه جدی آن توجه جدی تر به تجارت الکترونیکی است.

 

عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در حوزه بازاریابی شبکه ای نیز گفت: اصل این نوع فعالیت ها می تواند علاوه بر در آمد زایی مناسب و ایجاد رفاه عمومی بیشتر برای مردم ،ایجاد اشتغال نماید به شرطی که فرهنگ سازی مناسب صورت پذیرفته و نظارت مناسبی هم انجام شود.


 


>>>>>>>> لینک خبر

 

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز