logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

طرح در آمد زایی جدید

از آنجایی که سابقه سیاه شرکت های هرمی بستر را برای صنعت بازاریابی شبکه ای آلوده نموده، خیلی از افرادی که وارد این صنعت می‌شوند هنوز این تجارت را با استانداردهای لازم انجام نمی دهند. در نتیجه بازاریابی شبکه‌ای قانونمند حتی با وجود محصولات و خدمات عالی که امروز توسط شرکت‌ها ارائه می‌شود، نتوانسته آنطور که باید مزایای این صنعتِ اشتغال‌زا و کارآمد را به مردم جامعه بشناساند. گرایش افراطی به شبکه سازی و بی توجهی به ایجاد و گسترش بازار مصرف، فضایی ناسالم ایجاد کرده که افراد در آن بدون توجه به ارائه خدمات واقعی، صرفاً به دنبال موفقیت در طرح درآمدزایی هستند. در نتیجه فضای کار تبدیل به تلاشی طاقت فرسا برای بالا رفتن از نردبان موفقیت شده و افراد بسیاری در این بین گرفتار ناکامی می‌شوند. 
در طرح درآمدزایی شرکت بیز، اساس و جهت‌گیری تمام فعالیت‌ها، ایجاد مشتریان وفادار و توزیع کنندگان پردرآمد می‌باشد. طوری که توزیع کنندگان با تبعیت از یک سیستم ساده و استفاده از ابزار مناسب، بتوانند متناسب با زمان و انرژی که در این تجارت صرف می کنند درآمدی رضایتبخشی کسب کنند. نتیجه این رضایتمندی، جذب مشتریان وفادار به شرکت بیز و همراهی آن‌ها برای استفاده از کالاها خواهد بود. تمام قسمت‌ها در طرح درآمدزایی شرکت بر این پایه ایجاد شده و ساختار آموزشی و برنامه‌های عملیاتی، شامل شرح وظایف تک تک اعضا، در تمام سطوح مدیریتی و راهبری در آن پیش بینی شده است. در نتیجه تمام نمایندگان مستقل شرکت فارغ از تعیین هرگونه استراتژی می‌توانند با تبعیت از این برنامه تجارت خود را بنا کنند.
امیدواریم که بتوانیم در این مسیر بزرگ با یاری خداوند متعال کسب و کاری پر رونق همراه با اخلاق و معنویت به مردم عزیز کشورمان ارائه دهیم؛ تا علاوه بر مرتفع کردن نیازها به واسطه درآمدهای ایجاد شده، بتوانند سبکی عالی از زندگی را بیاموزند که نشانگر هویت اسلامی و ارزشی آنها باشد. 
 

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز