پیام نوروزی مدیریت

بسم الله الرحمن الرحیم


سال نومی شود ، زمین نفسی دوباره می کشد ، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند و پرنده های خسته بر می گردند
دراین رویش سبز دوباره ، ما کجا ایستاده ایم. سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟...پیوند ما در دوباره نو شدن با کیست؟...


 چه افسانه ی زیبایی... زیباتر از واقعیت .. راستی مگر هر شخصی احساس نمیکند که نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است؟
پس ، بنگر به رستاخیز طبیعت که چه زیباست . و هر سال رستاخیزی دیگر را تجربه می کنیم و چه زیباتر خواهد بود ، رستاخیز انسان در این عصر آهن و فولاد ...
دوستان و همکاران عزیز ، با سلامی به سبزی بهار و به لطافت شکوفه های بهاری ،


حلول سال نو و بهار پرطراوت ، که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برایتان مسئلت مینمایم .


برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و سالی دیگر گذشت ، سال ۹۵ با همه تلخی‌ها و اتفاق‌های خوبش جای خود را به نوبهاری دیگر داد .
در سال 95، هم خبرهای تلخ شنیدیم، هم خبرهای خوب ، روزهایی بودند که از ته دلمان شاد بودیم و خندیدیم و روزهایی هم روزگار روی خوشش را از ما پنهان کرد.


اما بحمدالله ، برای خانواده بزرگ بیز ، سالی که گذشت سرشار از موفقیت و شادمانی بود ، جشن بزرگ پنج ساله شدن شرکت ، رونمایی از  طرح درآمدزایی پیشرفته و مترقی بیز ، تکمیل و توسعه سبد محصولات ، توسعه انبارها و ترمیم سیستم توزیع ، رونمایی از محصول استراتژیک و منحصر به فرد بیز ، ورود به بازار کشورهای همسایه  , افتتاح مجتمع آموزشی بزرگ بیز  ( اکادمی بیز )، جشن بزرگ 22 بهمن با حضور انبوهی از نمایندگان مستقل شرکت و صدها اتفاق ارزشمند و مثبت دیگر که نشان از شور و اشتیاق ما برای بهترین بودن داشت .


اگر چه در طول این مسیر ، بارها با سختی ها و بی مهری های فراوانی مواجه شده ایم اما بار دیگر با افتخار اعلام می کنیم که به لطف خداوند متعال و با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده ، این روند در سال جدید و سالهای آینده نیز با موفقیت بیشتری ادامه خواهد داشت تا رویای بزرگ بیز برای ساختن ایرانی آباد و هموطنانی عزتمند و سربلند محقق شود .


دوستان من ؛  نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست ، حتی اگرکوتاهترین شبش یلدا باشد !


پس ، در این ایام زیبا و شکوهمند ، از شما می خواهیم تا همچون همیشه ، استوار و با صلابت ، برای رسیدن به اهداف مقدس و ارزشمندتان ، تلاش کنید و یقین بدانید که خداوند متعال ، مانند دوستی مهربان همواره و در همه حال با ما و در کنار ماست  ، بنابراین یکدل و یکصدا ، مثل لحظه ای که باغ در ترنم ترانه شکوفا میشود ، زمزمه می کنیم که :
 ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها و ای تدبیر کننده روز و شب و ای دگرگون کننده حال و احوال ، حال مارا به بهترین حال دگرگون کن .


نوروزتان پیروز
مدیریت شرکت بیز
غلامرضا عطاران
 

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته
1. خانم بتول گل پور با نام کاربری batoolhojat
2. خانم مرجان شریفی با نام کاربری dtrmarjansh
3. خانم اقدس محمدیان با نام کاربری payandeh
4. آقاي علی دلپسند مقدم با نام کاربری respinaaa92
5. خانم صغری اسمعیل زاده با نام کاربری SoheilaSs

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
1. آقاي فرشاد شرافت با نام کاربری windows
2. خانم زهره غفاری با نام کاربری maralghafari
3. خانم فروزان مفتوح با نام کاربری maleksina
4. آقاي میرسینا کلوری با نام کاربری msinako
5. آقاي ابراهیم غفاری پور با نام کاربری ebrahimghafari
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز