logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

پیام نوروزی مدیریت

بسم الله الرحمن الرحیم


سال نومی شود ، زمین نفسی دوباره می کشد ، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند و پرنده های خسته بر می گردند
دراین رویش سبز دوباره ، ما کجا ایستاده ایم. سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟...پیوند ما در دوباره نو شدن با کیست؟...


 چه افسانه ی زیبایی... زیباتر از واقعیت .. راستی مگر هر شخصی احساس نمیکند که نخستین روز بهار گویی نخستین روز آفرینش است؟
پس ، بنگر به رستاخیز طبیعت که چه زیباست . و هر سال رستاخیزی دیگر را تجربه می کنیم و چه زیباتر خواهد بود ، رستاخیز انسان در این عصر آهن و فولاد ...
دوستان و همکاران عزیز ، با سلامی به سبزی بهار و به لطافت شکوفه های بهاری ،


حلول سال نو و بهار پرطراوت ، که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برایتان مسئلت مینمایم .


برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و سالی دیگر گذشت ، سال ۹۵ با همه تلخی‌ها و اتفاق‌های خوبش جای خود را به نوبهاری دیگر داد .
در سال 95، هم خبرهای تلخ شنیدیم، هم خبرهای خوب ، روزهایی بودند که از ته دلمان شاد بودیم و خندیدیم و روزهایی هم روزگار روی خوشش را از ما پنهان کرد.


اما بحمدالله ، برای خانواده بزرگ بیز ، سالی که گذشت سرشار از موفقیت و شادمانی بود ، جشن بزرگ پنج ساله شدن شرکت ، رونمایی از  طرح درآمدزایی پیشرفته و مترقی بیز ، تکمیل و توسعه سبد محصولات ، توسعه انبارها و ترمیم سیستم توزیع ، رونمایی از محصول استراتژیک و منحصر به فرد بیز ، ورود به بازار کشورهای همسایه  , افتتاح مجتمع آموزشی بزرگ بیز  ( اکادمی بیز )، جشن بزرگ 22 بهمن با حضور انبوهی از نمایندگان مستقل شرکت و صدها اتفاق ارزشمند و مثبت دیگر که نشان از شور و اشتیاق ما برای بهترین بودن داشت .


اگر چه در طول این مسیر ، بارها با سختی ها و بی مهری های فراوانی مواجه شده ایم اما بار دیگر با افتخار اعلام می کنیم که به لطف خداوند متعال و با برنامه ریزی های دقیقی که انجام شده ، این روند در سال جدید و سالهای آینده نیز با موفقیت بیشتری ادامه خواهد داشت تا رویای بزرگ بیز برای ساختن ایرانی آباد و هموطنانی عزتمند و سربلند محقق شود .


دوستان من ؛  نوروز یعنی هیچ زمستانی ماندنی نیست ، حتی اگرکوتاهترین شبش یلدا باشد !


پس ، در این ایام زیبا و شکوهمند ، از شما می خواهیم تا همچون همیشه ، استوار و با صلابت ، برای رسیدن به اهداف مقدس و ارزشمندتان ، تلاش کنید و یقین بدانید که خداوند متعال ، مانند دوستی مهربان همواره و در همه حال با ما و در کنار ماست  ، بنابراین یکدل و یکصدا ، مثل لحظه ای که باغ در ترنم ترانه شکوفا میشود ، زمزمه می کنیم که :
 ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها و ای تدبیر کننده روز و شب و ای دگرگون کننده حال و احوال ، حال مارا به بهترین حال دگرگون کن .


نوروزتان پیروز
مدیریت شرکت بیز
غلامرضا عطاران
 

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز