02143072

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

همیشه یک گام جلوتر

پلن در آمد زایی DS

BIZDS

فروش مستقیم بیز (Biz Direct selling)

کالاهای مصرفی که بطور گسترده مورد استفاده هموطنان می باشد را در سبد اختصاصی بیز قرار داده تا علاوه بر تسهیل خرید، این امکان را به تمامی نمایندگان مستقل می‌دهد تا با استفاده از کالاهای گروه BIZDS بتوانند از مزایای یک خرید مستقیم بهره برده و درصد قابل توجهی از هزینه های خود را پس انداز نمایند. از آنجایی که هدف شرکت این بوده که بیز شرکتی برای هر ایرانی باشد، لذا ما به گستردگی این طرح باور داریم و می توانیم در عرصه فروش مستقیم جزء پیشگامان این صنعت قرار بگیریم تا به امید و یاری خداوند بتوانیم تمامی اقشار جامعه را از سود و مزایای صنعت نتورک و فروش مستقیم بهره مند سازیم.

شرایط و امکانات قابل استفاده از BIZDS:

- استفاده از سبد کالایی BIZDS و امکان ثبت سفارش

- استفاده از طرح سوددهی BIZDS

طرح سوددهی فروش مستقیم از یک طرح درآمدزایی تک سطحی بهره می‌برد که هر شخصی می‌تواند جدا از طرح درآمدزایی چند سطحی (MLM) شرکت، در این طرح هم فعالیت خود را آغاز کرده و با توجه به میزان فعالیت، جهت استفاده و فروش از محصولات و خدمات BIZDS به طور جداگانه درآمدزایی نماید.

هر محصول و خدماتی که در سبد کالایی BIZDS موجود است از یک امتیاز برخوردار می‌باشد که صرفاً برای محاسبه پورسانت‌های پرداختی قابل استفاده می‌باشد.

 

طرح سوددهی BIZDS:

 

  1. تخفیف خرده فروشی

هر یک از اعضاء به هنگام خرید کالاها و خدمات BIZDS، 20% از امتیاز محصول را به عنوان تخفیف دریافت کرده، که به هنگام خرید از مبلغ سفارش کسر خواهد گردید. چنانچه مجموع سفارشات شما در یک ماه بالای 500،000 تومان باشد، 12% از امتیاز جمع سفارشات خود در آن ماه را پورسانت دریافت می‌کنید.

 

 

  1. تمام افراد می‌توانند از طریق معرفی دوستان خود به طور مستقیم در وبسایت شرکت ثبت نام کرده و از خدمات BIZDS بهره‌مند شوند.

 

  1. پاداش BIZDS

شرکت هر ماه 8% از امتیاز فروش انجام شده در BIZDS را به افراد واجد شرایط طبق محاسبات زیر پرداخت می‌کند. تمام کسانی که ماهیانه حدأقل 500،000 تومان از محصولات سبد کالایی BIZDS را خریداری نمایند، می‌توانند با توجه به میزان امتیاز محصولاتی که شخصاً خریداری کرده‌اند، از این پاداش استفاده نمایند.