کیفیت محصولات چگونه تضمین می شود ؟

 تمام محصولات موجود در سبد کالای شرکت بیز ، دارای گواهینامه های معتبر از مراجع ذیصلاح داخلی و حتی بین المللی هستند که نشانه کیفیت آنهاست و شما می توانید کیفیت کالاها را از این مراجع استعلام نمایید .

 معرف شما قبلاً از این محصولات خریداری و استفاده کرده و قادر است کیفیت آنها را تضمین نماید .

 شما می توانید با همکاری معرفتان ، قبل از اقدام به خرید ، بعضی از محصولات را تست نموده و از کیفیت آنها اطمینان حاصل نمایید.

 گسترش روز افزون شبکه مشتریان و بازاریابان بیز ، دلیل خوبی برای کیفیت محصولات است چرا که اگر محصولی کیفیت لازم را نداشته باشد نمی تواند با این سرعت و با این حجم ، موفق به جذب خریدار گردد.

 اگر چه ما مطمئنیم که ، کافی است یکبار از کالاهای ما استفاده کنید تا شما هم از خریداران همیشگی محصولات بیز شوید ، با این حال شرکت بیز با اطمینان ، شرایطی را فراهم نموده تا چنانچه خریداران و بازاریابان از کیفیت محصولات راضی نبودند ، قادر به استرداد آن باشند. 
 

 قیمت محصولات چگونه است ؟

الف) بر روی اکثر محصولات بیز ، قیمت مصرف کننده درج شده و محصولاتی هم که بر روی بسته بندی آنها قیمت نیست ، گواهی لازم را در خصوص نرخ متعارف از مراجع ذیصلاح دریافت نموده است ، به عنوان مثال عسل صددرصد طبیعی بیز توسط شرکت تعاونی زنبورداران استان تهران ، ارزشگزاری شده و قیمت فعلی آن کاملاً عادلانه و حتی کمتر از نرخ مصوب است .

ب ) برای اطمینان از قیمت مناسب محصولات ، می توانید آنها را با موارد مشابه از نظر کیفیت و کمیت مقایسه کنید . طبیعی است که این مقایسه باید با محصولاتی صورت گیرد که ترکیبات و فرمولاسیون مشابهی با محصولات بیز داشته باشند ، مثلاً مقایسۀ صابون بیز ، با صابون های معمولی و بی کیفیت موجود در بازار مقایسۀ منصفانه ای نیست !  

ج ) بعضی از محصولات بیز کاملاً انحصاری بوده و موارد مشابهی در بازار ندارند به عنوان مثال شامپوهای کافئین دار بیز که جزو محصولات تاپ و انحصاری این شرکت هستند نمونه مشابه نداشته و نمیتوان آنها را با سایر شامپوها مقایسه نمود.

د ) قیمت محصولاتی که علاوه بر سبد کالای بیز ، در بازار سنتی هم به فروش می رسند کاملاً یکسان بوده و با احتساب تخفیفات پلن ، ارزان تر از بازار به دست مشتریان می رسد . 

 


با این حال یادآوری این نکته ضروری است که ، علی رغم تمام تمهیداتی که تا کنون اندیشیده شده ، متاسفانه هنوز ابزار کافی برای کنترل قیمت ، در بازار موجود نیست و گاهی شاهد گرانفروشی یا ارزان فروشی بوده و همین چند نرخی بودن بعضی از محصولات ، ممکن است خریداران را دچار سوء تفاهم نماید ، اما باید بپذیریم که حتی اگر بتوان قیمت ها را کنترل کرد ، فروشندگان را به این راحتی نمیتوان کنترل نمود ! یک مشتری فهیم ، می داند که اجناس قاچاق ، تفلبی و یا سرقتی همواره ارزانتر از اجناس اصلی ، با کیفیت و قانونی به فروش می رسند .

 

آیا محصولات بیز ، جزو کالاهای ضروری در سبد خانوار محسوب می شوند ؟ 

همانطورکه قبلاً اشاره شد ، محصولات بیز با تمرکز بر بهداشت و سلامت فردی انتخاب و دسته بندی شده اند ، لذا استفاده از این نوع محصولات موجب افزایش سطح سلامتی و همچنین پیشگیری از ابتلاء به انواع بیماری هاست . اگر چه متاسفانه هنوز هم افرادی هستند که به دلایل فرهنگی و یا به بهانه بی پولی ، نسبت به سلامتی خود و خانواده خود بی توجهی می کنند اما استقبال عمومی از این محصولات ، نشانگر آنست که سطح فرهنگ عمومی ارتقاء یافته و بسیاری از مردم فهیم و آگاه کشور ، به این نکته پی برده اند که هزینه های پیشگیری بسیار کمتر و به صرفه تر از درمان است و با قرار دادن محصولات سلامتی در سبد ضروری زندگی ، آسیب های ناشی از این بی توجهی را به حداقل رسانده اند . به عنوان مثال ، استفاده از روغن کنجد فرابکر بیز ، که با درجه خلوص بالا تهیه شده ، می تواند از بروز انواع بیماری های قلبی و عروقی جلوگیری کرده و هزینه های گزاف درمان این قبیل بیماری ها را کاهش دهد .از سوی دیگر ، فرصتی که با معرفی و فروش این محصولات ایجاد می شود ، قادر است برای آنان درآمدزایی کرده تا ازاین طریق سطح کیفی زندگی خود را افزایش دهند و به خاطر بی پولی مجبور نباشند از کالاهای بی کیفیت استفاده کنند. بنابر این ما به شما توصیه می کنیم با استفاده از این محصولات ، ثروت و سلامتی را یکجا به خود و خانواده عزیزتان هدیه کنید .

  

آیا محصولات بیز جزو محصولات معروف هستند یا به اصطلاح برند محسوب می شوند؟

بازاریابی شبکه ای ، راهی است که شرکتها انتخاب می کنند تا خودشان و محصولاتشان را معرفی کنند ، به همین دلیل است که پورسانت های پرداختی در این تجارت قابل توجه است ، حال به نظر شما اگر شرکتی یا محصولی ، قبلاً با تبلیغات گسترده از روش های دیگر ، خودش را برند کرده باشد ، یعنی برای معرفی خود هزینه کرده باشد ، دیگر نیازی می بیند که به بازاریابان خود چنین پورسانتهایی بدهد ؟! از طرفی یکی از دلایل برند شدن یک محصول ، کیفیت آنست که قاعدتاً با استفاده کردن از آن مشخص می شود ، بنابراین ، شرکت های بازاریابی شبکه ای با ارائه محصولات با کیفیت و از طریق تبلیغاتی که توسط بازاریابان خود انجام می دهند به زودی به برندهای معتبری تبدیل خواهند شد و فروش خوبی را ایجاد خواهند کرد ، با این تفاوت که در این روش ، سود حاصل از فروشی که بعد از برند شدن آن ایجاد می شود نصیب مصرف کنندگان و بازاریابان هم می شود .   

 

تنوع و تعداد محصولات بیز چقدر است ؟

بازاریابی شبکه ای فرصت ایده آلی است که قادر است با کمترین هزینه ، ما را در چرخه کسب سود قرار دهد ، بنابر این حتی اگر یک محصول هم وجود داشته باشد که چنین فرصتی را فراهم کند ، غنیمت است ! با این وجود ، سبد کالای بیز ، یکی از متنوع ترین و با کیفیت ترین سبدهای موجود در بین شرکت های بازاریابی در ایران است ، ضمن اینکه این سبد روز به روز در حال توسعه بوده و بطور میانگین ، هرماه یک محصول جدید به آن اضافه می شود .Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته
1. خانم بتول گل پور با نام کاربری batoolhojat
2. خانم مرجان شریفی با نام کاربری dtrmarjansh
3. خانم اقدس محمدیان با نام کاربری payandeh
4. آقاي علی دلپسند مقدم با نام کاربری respinaaa92
5. خانم صغری اسمعیل زاده با نام کاربری SoheilaSs

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
1. آقاي فرشاد شرافت با نام کاربری windows
2. خانم زهره غفاری با نام کاربری maralghafari
3. آقاي حسن محبي با نام کاربری 3ATEAM
4. آقاي مجتبی صفرنژاد شاد با نام کاربری mojtabasn
5. آقاي نیما اسماعیلی با نام کاربری Acenimazeus
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز