02143072

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

همیشه یک گام جلوتر

دستور العمل مرجوع کالا

همکاران مستقلی که قصد مرجوع کردن کالای خریداری خود را دارند مطابق بند ط ماده 9 دستور العمل فعالیت در بازاریابی شبکه ای کشور به شرح ذیل بایستی عمل نمایند :

(( در صورت فسخ قرارداد بازاریاب باز پس گرفتن محصولات فروخته شده ( حداکثر طی 12 ماه منتهی به تاریخ فسخ قرارداد ) که قابل فروش مجدد است و استرداد مبلغ دریافتی کالای مرجوعی منهای هزینه ارسال و باز پس فرستادن کالا و سود خرده فروشی تعلق گرفته شده به بازاریاب از قیمت برای مصرف کننده و مالیات غیر قابل استرداد میباشد .

تبصره : شرکت بازاریابی شبکه ای می تواند کمیسیون پرداخت شده در ازای فروش کالای مرجوعی را از کمیسیون بعدی بازاریاب سطوح بالاتر کسر نماید ))

1 – دفتر تحویل کالای مرجوعی در محل Bizshop به آدرس ذیل واقع شده و همکاران مستقل بایستی ابتدا فرم مرجوع کالا را از سایت پرینت گرفته و پس از تکمیل نمودن قسمت اول ، کالای خود را به دفتر مرجوع کالا در بیزشاپ فقط از طریق پست جمهوری اسلامی ارسال نمایند (به علت قابلیت رصد وپی گیری تا سه ماه)

2 – بدیهی است کالا بایستی قابل باز پس گیری بوده و تاریخ مصرف آن نگذشته باشد . از زمانی که کالا به دفتر مرجوعی تحویل داده می شود تا مراحل لغو جایگاه بازاریاب و پرداخت وجه به شماره حساب که به نام صاحب فاکتور باشد 7 روز کاری زمان خواهد برد .

3 – همکارانی که درتهران یا شهرستان ساکن می باشند می بایست فرم مرجوع کالا را تکمیل و همراه با کالاو همراه با کالا وفاکتور آن و کپی کارت ملی از طریق پست جمهوری اسلامی به دفتر مرجوع کالای بیزشاپ ارسال نمایند و میتوانند از طریق ایمیل 155@bizmlm.ir پیگیر مراحل کار خود باشند . بدیهی است هزینه پست مرجوعی به عهده بازاریاب خواهد بود .

آدرس دفتر مرجوعی کالا : تهران – کیلومتر 18جاده مخصوص کرج ( اتوبان شهید لشکری ) – نرسیده به خیابان 74 - خیابان لطیف جباری – خیابان آذر2 غربی – پلاک 7 – مجتمع بزرگ اداری و انبارهای Biz کد پستی 1389134552

4- واریز وجه در تاریخ 10 و 20 هر ماه انجام میشود درصورت عدم پرداخت وجه در تاریخ های فوق بازاریاب حتماً  می بایست با شماره تلفن 02143072 پیگیری نمایند.

5- تذکر اینکه ارسال بسته ها فقط از طریق پست بایستی صورت گیرد و مرجوع نمودن بصورت حضوری وجود ندارد.