02143072

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین

همیشه یک گام جلوتر

پیام مدیریت

مشاور عزیز BIZ:

پیش از هر چیز علاقمندم به خاطر اینکه اولین گام را برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی با BIZ برداشته اید به شما تبریک بگویم. اطمینان داشته باشید که فرصت برای به دست آوردن آمال و آرزوها برای شما پایان ناپذیر است. من به شما اطمینان خاطر میدهم که BIZ شما را در تمام مراحل حمایت خواهد نمود.

همانگونه که می دانید، شرکت  BIZبا سابقه درخشان یکسال گذشته خود نشان داد که یکی از موفقترین شرکتهای Network در ایران بوده و سعی خواهد نمود که با کمک مشاوران فروش و بازاریابان محترم همواره در جهت پیشرفت و تعالی قدم بردارد ما با برخورداری از تعداد بیشماری بازاریاب فعال که در یکسال گذشته به خانواده BIZ پیوستند جهت کسب رضایتمندی آنان محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را عرضه خواهیم نمود و همچنین فرصتی برای شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید با پیوستن به قوای فروش ما کسب و کار مستقلی برای خود راه اندازی کنید.

در آخر ضمن خوش آمد گویی به خاطر ورود به BIZ بی صبرانه درصدد دیدار و ساختن کسب و کاری پا برجا و باثبات با شما هستیم. در مسیر کسب اولین عنوان در برنامه موفقیت BIZ و دنبال کردن آرزوهای خود، برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

 

با احترام فراوان

مدیریت شرکت BIZ