logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

مشاور عزیز BIZ:

پیش از هر چیز علاقمندم به خاطر اینکه اولین گام را برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی با BIZ برداشته اید به شما تبریک بگویم. اطمینان داشته باشید که فرصت برای به دست آوردن آمال و آرزوها برای شما پایان ناپذیر است. من به شما اطمینان خاطر میدهم که BIZ شما را در تمام مراحل حمایت خواهد نمود.

همانگونه که می دانید، شرکت  BIZبا سابقه درخشان یکسال گذشته خود نشان داد که یکی از موفقترین شرکتهای Network در ایران بوده و سعی خواهد نمود که با کمک مشاوران فروش و بازاریابان محترم همواره در جهت پیشرفت و تعالی قدم بردارد ما با برخورداری از تعداد بیشماری بازاریاب فعال که در یکسال گذشته به خانواده BIZ پیوستند جهت کسب رضایتمندی آنان محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را عرضه خواهیم نمود و همچنین فرصتی برای شما ایجاد کرده ایم تا بتوانید با پیوستن به قوای فروش ما کسب و کار مستقلی برای خود راه اندازی کنید.

در آخر ضمن خوش آمد گویی به خاطر ورود به BIZ بی صبرانه درصدد دیدار و ساختن کسب و کاری پا برجا و باثبات با شما هستیم. در مسیر کسب اولین عنوان در برنامه موفقیت BIZ و دنبال کردن آرزوهای خود، برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

 

با احترام فراوان

مدیریت شرکت BIZ

 Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز