گواهی بزرگان در مورد بازاریابی شبکه ای
logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد
گواهی بزرگان در مورد بازاریابی شبکه ای

جیم ران به مدت چهار دهه است که به دیگران آموزش راهبری،  رفتارشناسی انسان،  ارتباط مؤثر و موفقیت تجاری می دهد. از شاگردان او می توان از آنتونی رابینز و برایان تریسی نام برد. او در 31 سالگی با ورود به صنعت بازاریابی شبکه ای میلیونر شده است و هم اکنون جزو 10 مربی برگزیده این صنعت در دنیا به حساب می آید. او می گوید: هنگامی که متوجه شدم می توان در ازای کار، درآمد کسب کرد، مهارت چندانی نداشتم. مثلاً می­دانستم که چطور می توان شیر گاو را دوشید، اما می دانستم که از این طریق نمی توان پول زیادی را به دست آورد. تا این که با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم. با یک کار پاره وقت، می توانستم پله های ترقی را یکی پس از دیگری بپیمایم. این سیستم، بی اغراق زندگی ام را به طور بنیادین، برای همیشه متحول کرد. نخستین هدف من در آغاز فعالیت، این بود که می خواستم سودی که از کار پاره وقت به دست آورم، برابر با درآمد حاصل از شغل ثابت ام باشد!

در این تجارت،  «سهیم شدن اطلاعات» مسأله بسیار مهمی ست، زیرا با مشتری در رابطه با محصولی که خودتان استفاده می کنید و نظرات موافق کسانی که از این محصول استفاده کرده اند،  سهیم می شوید.

 

پروفسور چارلز کینگ:

پروفسور چارلز کینگ ، نویسنده و استاد بازاریابی در دانشگاه ایلینوی در شهر شیکاگو است. او در کتاب «حرفه نو» می نویسد: مدیر عاملی، شرکتش را دراوج موفقیت و قدرت می فروشد. کارمندی با سابقه ناگهان از خیر حقوق و مزایای شرکتش می گذرد. برخی از وکلا، دکترها ، دندانپزشکان، اساتید دانشگاه، کارگزاران بورس، مدیران شرکتها، ورزشکاران حرفه ای، دلالان املاک ومستغلات و صاحبان مشاغل کوچک، تمام آنهایی که سالها سخت کوشی کرده بودند تا شغلی پر درآمد داشته باشند از موفقیت وپول کناره می گیرند و به پشت سرشان هم نگاه نمی کنند! این افراد چه می کنند؟ مشترکاً به چه چیزی خواهند رسید؟ وبه کجا می روند؟ چرا؟

آنها به گروهی تعلق دارند به نام خبرگان نوین. همگی تصمیم دارند وارد صنعتی شوند که روزی آنرا مسخره کرده و به آن خندیده بودند و قسم یاد کرده بودند که هرگز وارد آن نشوند، صنعتی به نام بازاریابی شبکه ای.

بازاریابی شبکه ای روشی است بسیار قوی برای فروش وخود اشتغالی یا کارآفرینی، که امروزه حتی شرکتهای سنتی، بهترین ویژگیهای آن را وام می گیرند تا در کارهای خود اعمال کنند.

 

 

برایان تریسی:

برایان تریسی(نویسنده کتابهای موفقیت ومدیریت) می گوید: آینده بازاریابی شبکه ای نامحدود است، هیچ پایانی برای آن وجود ندارد و به رشد خود ادامه خواهد داد. چرا که بهترین مردم وارد این صنعت می شوند، آنها استاندارد این صنعت را بالا می برند تا نقطه ای که این صنعت را یکی از مورد احترام ترین روش های کسب وکار درجهان کنند.

بازاریابی شبکه ای براساس رابطه فروش پایه گذاری شده است که این یک هنر است در صنعت فروش. شرکتهای کوچک و بزرگ در جهان به این نتیجه رسیده اند که افراد با فروش به دوستان و همکاران، آینده صنعت فروش را رقم می زنند چرا که عامل مهم در خرید، اعتماد است.

 

پاول زین پیلزر:

پاول زین پیلزر(برنده نوبل اقتصاد و نویسنده) می گوید: ما در میان یک رشد و توسعه عظیم در تجارت های مبتنی بر خانه هستیم و هیچ نشانه ای از کندی در سرعت آن دیده نمی شود. تمامی فرصت های کارآفرینی امروزه در دسترس است، و یکی از مهم ترین آن ها فروش مستقیم است که به نام بازاریابی شبکه ای شناخته می شود. در جهان امروز، کارکردن برای خود یک مسیر امن تر است و کار برای شرکت(دیگران) به یک مسیر ریسک آور تبدیل شده است.

رابرت کیوساکی:

رابرت کیوساکی(نویسنده معروف و کارآفرین) در مورد این صنعت می گوید: یکی از دلایل احترام زیاد من برای بازاریابی شبکه ای این است که این تجارت برای همه فرصت مساوی دارد. بازاریابی شبکه ای شامل حال بسیاری  از افراد می شود. وقتی به شصت میلیون نفری که در سراسر جهان به این کار مشغول هستند از نزدیک نگاه کنید نژادها ، گروهها، زمینه های مختلف ، تجربه و مهارتهای مختلف را می بینید. از نظر ماهیت و طراحی، بازاریابی شبکه ای یک نظام کاملاً عادلانه، مردمی و از نظر اجتماعی نظامی مسئولانه برای تولید ثروت است.

زمان آن رسیده که تمامی مردم جهان فرصت مساوی برای زندگی با ثروت و پربار داشته باشند نه این که زندگی شان را صرف کار سخت کنند که تنها ثروتمندها را ثروتمندتر می کند. زمان آن رسیده که شما این فرصت را داشته باشید.

Scroll