logo

کلیه حقوق مادی و معنوی اطلاعات این سایت برای شرکت امگا گلوبال کیش محفوظ می باشد

عضویت در بیز

مشخصات کاربر معرف شما

ما برای برقراری ارتباط بین شما و معرف و مشخص نمودن جایگاه تجاری

شما در سیستم خود نیاز به دریافت اطلاعات کاربری معرف شما جهت شناسایی داریم

مشخصات کاربر معرف شما
برای تغییر کلیک کنید

چرا ما اطلاعات کار بر معرف را از شما می خواهیم ؟


ثبت نام اتباع خارجه چگونه است؟

مطالعه کنید

دوست و همکار گرامی با تشکر از تمایل شما جهت پیوستن به خانواده بزرگ بیز خواهشمند است قبل از شروع به فعالیت در مجموعه بزرگ بیز موارد یاد شده در زیر را مطالعه فرمایید

مفاد و شرایط ثبت نام و استفاده از وبسایت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین - پذیرش شرایط
با دسترسی و استفاده از وبسایت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به نشانی www.Bizmlm.ir یا سایر وبسایتهای ثبت شده شرکت ©BIZ دستیابی شما به آن و استفاده مداوم از وبسایتها، منحصرا منوط به پذیرش مفاد و شرایط مندرج در این توافقنامه خواهد بود. از این وبسایتها نباید برای هیچگونه مقاصد غیرقانونی و یا هر نوع اهدافی که توسط این شرایط و مفاد ممنوع اعلام شده، استفاده شود. دسترسی شما و استفاده از وبسایتها شامل پذیرش این شرایط و مفاد و سلب مسئولیت هایی است که در اغلب این مفاد و شرایط گنجانده شده است. ضمن مطالعه دقیق در صورتی که شما با هر بخش و یا کلیت این مفاد و شرایط موافق نمی باشید، به شما توصیه می گردد اکیداً از وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین استفاده ننمایید.
2- توصیه

اطلاعات مندرج در این وبسایتها ماهیت توصیه ای ندارند. بنابراین، مراجعه کنندگان به این وبسایتها هنگامی که راجع به استفاده یا عدم استفاده از آن تصمیم می گیرند بایستی نهایت اهتمام و تلاش خود را به کار برده ، و سپس خود را نسبت به رعایت این مفاد و شرایط ملزم نمایند.
3- پیوندها (لینکها ) به وبسایتهای شخص ثالث
در صورتی که هرگونه لینکی در وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین به وبسایت های شخص ثالث وجود داشته باشد که توسط افرادی به غیر از شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ارائه و نگهداری می شود، شرکت بازاریابان ایرانیان زمین این لینک ها را توصیه ننموده و در قبال ارائه هرگونه خدمات یا دسترسی به اینگونه وبسایتها مسئولیتی ندارد.
4- مالکیت معنوی ( کپی رایت )
1-4 شرکت بازاریابان ایرانیان زمین حق استفاده انحصاری کل مالکیت حقوقی و معنوی و مجوز تمام حقوق کپی رایت، مارکهای تجاری را در این وبسایت و محتوای آن (و بدون هرگونه محدودیت راجع به طراحی، متن، گرافیک و تصاویر و کلیه نرم افزار و کدهای منبع مرتبط با این وبسایت) مطابق با شرایط مجاز قانونی، برای خود محفوظ می داند.
2-4 با دسترسی به خدمات وبسایتها، شما می پذیرید که نیت و هدف شما صرفا انجام معامله تجاری و شغلی با توجه به طرح درآمدزایی تأیید شده شرکت بازاریابان ایرانیان زمین می باشد. هیچ کدام از مطالب و محتویات این سایت نباید بدون کسب رضایت کتبی و قبلی شرکت، کپی رایت، دانلود، کپی برداری، تکثیر، ارسال، ذخیره سازی و فروخته یا توزیع شود. این شرط شامل دانلود کردن، کپی برداری و یا چاپ کردن صفحات وبسایت مورد نظر بطور صریح و منحصرا برای مقاصد تجاری، بر همکاران تجاری (BA ) جاری نمی شود.
5- استفاده از شبکه اینترنت برای انجام فعالیت با شرکت بازاریابان ایرانیان زمین
1-5 شرکت بازاریابان ایرانیان زمین برای تمامی همکاران تجاری خود یک صفحه شخصی اختصاص داده است. به کلیه همکاران تجاری که در نظر دارند شبکه اینترنت را به منظور تقویت شبکه کاری خود مورد استفاده قرار دهند توصیه می شود تا از صفحه شخصی خود جهت تعامل، همکاری، گسترش کسب و کار، قابلیت مراجعه آنلاین، و تمامی امور دیگر مرتبط با این اقدامات در سراسر کشور استفاده کنند و پاسخ تمامی سوالات احتمالی بازاریابان از شرکت ، در آخر هر هفته در صفحه شخصی کاربر درج می گردد.

2-5 بازاریابان ایرانیان زمین استفاده از نام دامین های خود را برای بازاریابی آنلاین محصولات BIZ توصیه نمی کند. بازاریابان ایرانیان زمین در قبال دعاوی قانونی طرح شده به دلیل نمایش غیرواقعی اعم از آن که عمدی یا غیرعمدی باشد،از سوی بازدیدکنندگان شبکه از اینگونه وبسایتهای تایید نشده، هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

3-5 شرکت ©BIZ استفاده از لغت©BIZ یا BIZMLM را توسط همکاران تجاری در نشانی وبسایت یا دامینهای شبکه ای خود ممنوع می کند. بازاریابان ایرانیان زمین محتویات اینگونه نشانیها یا دامینها را تایید نمی نماید.©BIZ حق دارد اقدامات قانونی را علیه همکاران تجاری و یا وبلاگها و سایتهای متفرقه اتخاذ نماید که ادعاهای دروغین یا اظهارات متناقضی را در این ارتباط مطرح می کنند.
6- تکذیبیه و محدودسازی مسئولیت
1-6 وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین به عنوان بستری برای انجام امور تجاری بین همکاران تجاری و دفاتر بازاریابان ایرانیان زمین بر اساس "آنچه هست" و بر مبنای "آنچه قابل دسترس می باشد" فراهم شده است. تامین خدمات وبسایت و محتویات آن در حکم پذیرش یا تایید و یا هر نوع ضمانت ، از جمله موارد زیر که به این موارد هم محدود نمی شود:
1-1-6 تضامین ضمنی کیفیت مطلوب؛
2-1-6 تناسب با هدفی خاص؛
3-1-6 عدم نقض مقررات؛
4-1-6 سازگاری؛
5-1-6 امنیت؛
6-1-6 دقت.

2-6 بر اساس موارد مجاز تعیین شده توسط قوانین کشور که این مفاد و شرایط در آن جاری است، بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیان یا آسیب غیرمستقیم یا حاصله به هر صورتی که باشد (از جمله بدون هرگونه محدودیت نسبت به زیان تجاری، فرصت، داده ها، و سودها و منافع) ناشی از یا در ارتباط با استفاده از این وبسایت یا عدم قابلیت دسترسی به بخشی یا کل خدمات ارائه شده توسط وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین ندارد.

3-6 بازاریابان ایرانیان زمین موارد زیر را تضمین نمی نماید که در آن:
1-3-6 عملکرد مداوم و پیوسته وبسایت باید تضمین شده باشد؛
2-3-6 در ارائه خدمات بازاریابان ایرانیان زمین نباید هیچگونه وقفه ای واقع گردد؛
3-3-6 باید محتویات یا اطلاعات ارائه شده عاری از هرگونه خطا باشد؛
4-3-6 معایب یا ناهماهنگیها ها به موقع باید اصلاح شوند؛
5-3-6 وبسایت، سخت افزار یا نرم افزار مورد استفاده باید عاری از هر گونه ویروس یا هر چیز دیگر باشند که می تواند به رایانه ها یا وسایل جانبی کاربران صدمه زده یا برای آن مخرب باشد.
4-6 بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه مسئولیتی را که ناشی از استفاده و کاربرد اشتباه محصولات شرکت بازاریابان ایرانیان زمین باشد نخواهد پذیرفت.
7- مقررات مربوط به ثبت نام :
1-7 مسئولیت صحت اطلاعات وارده بر اساس شناسنامه و کارت ملی در فرم ثبت نام به عهده شخص متقاضی ثبت نام بوده و شرکت©BIZ هیچگونه مسئولیتی نسبت به ورود اطلاعات غلط و ناقص نخواهد داشت.
2-7 با عنایت به اینکه ورود اعضاء در عضوگیری شبکه©BIZبصورت رایگان بوده و هیچگونه حق عضویتی از اعضاء دریافت نمی گردد، لیکن هیچیک از بازاریابان اجازه دریافت وجهی از مشتریان و بازاریابان زیر گروه خود بابت دفتر کار سایبری نخواهند داشت.
3-7 قطعی شدن خرید و واریز پورسانت منوط به واریز کل وجه به حساب بانکی شرکتBIZ خواهد بود.
4-7 در صورتیکه پس از واریز وجه، خریدار از خرید منصرف گردد، برگشت از خرید منوط به عودت پورسانت بازاریابان و مالیات بر ارزش افزوده به شرکت خواهد بود.
5-7 با توجه به اینکه از طریق وب سایت شرکت BIZ امکان ارتباط مستقیم با بانک پاسارگاد و استفاده از کلیه کارت بانک های عضو شبکه شتاب مهیا شده است، مجددا تاکید می گردد جهت جلوگیری از بروز مشکلات آتی نسبت به ورود اطلاعات دقیق طبق شناسنامه و کارت ملی اقدام نمائید.
6-7 کلیه اعضاء موظف به رعایت مقررات و قوانین حاکم بر بازاریابی شبکه ای که توسط کمیته محترم نظارت بر بازاریابی شبکه ای وزارت صنعت، معدن و تجارت تنظیم گردیده خواهند بود.
7-7 تمام همکارات تجاری، برای اینکه بتوانند کمیسیون های خود را در حساب بانکی خویشدریافت نمایند ، موظف اند تصویر واضح از کارت ملی خود را که اطلاعات مندرج روی آن با مشخصات صاحب دفتر کاری مطابقت کامل دارد، برای شرکت ارسال کنند. شرکت BIZ جهت سهولت در پرداخت کمیسیونها به حساب بازاریابان با همکاری مشترک بانک پاسارگاد برای آنان کارت خرید ( BIZ کارت ) تهیه نموده که هزینه آن توسط بازاریاب پرداخت خواهد گردید.
8-7 به دلیل اینترنتی بودن سیستم پرداخت کمیسیون ها در صورت درخواست احتمالی بانک، مبلغ کارمزد بانکی تمام تراکنش های مربوط به واریز وجوه به حساب همکاران تجاری، از کمیسیون پرداختی کسر خواهد گردید.
9-7 بر اساس قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر درآمد بازاریابان، از مبلغ کمیسیون واریزی به حساب آن ها کسر خواهد شد.
10-7 طبق طرح درآمد زایی BIZدریافت کمیسیون فروش نسلی و پاداش ها برای تمامی بازاریاب ها در هر ماه منوط به احراز شرایط اشتغال به کار ( فعال بودن ) توسط شخص بازاریاب است. شرایط فعال بودن در طرح درآمدزایی BIZ به تفصیل داده شده است.
11-7 در پرداخت کمیسیون نسلی تنها بازاریابان فعال به عنوان نسل های شما محسوب خواهند شد که این موضوع در مثال مقابل توضیح داده می شود :
فرض کنید یکی از شاخه های سازمان فروش شما مطابق با شکل مقابل رشد نموده است در این ماه بازاریاب Aو B با توجه به سوکین قانون ( فعال بودن ) بدلیل عدم اشتغال به کار واجد شرایط دریافت کمیسیون نسلی نیستند. بنابراین بجای اینکه بازاریاب A در نسل اول شما و بازاریاب B در نسل دوم شما قرار گیرند بازاریاب C در نسل اول شما منتقل شده و سازمان فروش او هم بر همین منوال به نسل های بالاتر منتقل می شود. بدین ترتیب شما تحت هر شرایطی از 9 نسل فعال خود کمیسیون نسلی دریافت خواهید نمود.
12-7 هر بازاریاب قبل از آغاز فعالیت بازاریابی و فروش، موظف به گذراندن دوره های آموزشی پایه مربوط به طرح درآمدزایی و کالاهای ارائه شده در سبد کالای شرکت می باشد که به صورت رایگان توسط کارشناسان بالاسری خود و با نظارت شرکت برگزار می گردد. بعد از گذراندن موفقیت آمیز این دوره ها برای فرد کارت بازاریابی صادر می شود که به عنوان گواهینامه فرد بازاریاب تلقی می شود.
8- مقررات پرداخت وجه و تحویل کالا
1-8 بازاریابان ایرانیان زمین، دو روش پرداخت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
الف- واریز وجه به حساب بانک پاسارگاد شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به شماره زیر:
شماره حساب: 1-10513262-8100-326
ب- پرداخت از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از داخل وبسایت BIZ
2-8 مشتریان در صورتی که روش الف (واریز به حساب بانکی) را برای پرداخت وجه انتخاب کنند، می توانند محصول خریداری شده را با در دست داشتن رسید خریدی که وبسایت بازارایابان ایرانیان زمین در هنگام ثبت سفارش به آن ها ارائه می دهد، و همچنین اصل فیش بانکی مربوط به واریز وجه، از دفتر شرکت BIZتحویل گرفته، یا در ازای تحویل این مدارک به پیک ، آن را در آدرس مورد نظر دریافت نمایند.
3-8 در صورت ثبت سفارش و انتخاب روش الف برای پراخت وجه، مشتری حدأکثر 48 ساعت فرصت داشته تا مبلغ فاکتور خرید را به حساب شرکت واریز کرده و مدارک را برای تحویل کالا به شرکت ارائه دهد. بدیهی است بعد از گذشت 48 ساعت، شرکت هیچ تعهدی نسبت به موجود بودن کالای خریداری شده نسبت به مشتری نخواهد داشت. ( حتی اگر مبلغ فاکتور قبل از 48 ساعت واریز شده باشد، ولی مشتری برای دریافت کالای خریداری شده ظرف 48 ساعت از تاریخ ثبت سفارش، به شرکت مراجعه نکند ) باز هم شرکت هیچ تعهدی نسبت به موجود بودن کالای سفارش داده شده توسط مشتری نخواهد داشت.
4-8 در صورتی که به هر دلیل، (اشتباه بودن آدرس اعلام شده توسط مشتری، حضور نداشتن مشتری در آدرس مورد نظر، عدم ارائه مدارک مورد نیاز و موارد دیگر) پیک موفق به تحویل کالای سفارش داده شده به مشتری نگردد، بعد از مرجوع کردن کالا به دفتر شرکت، مشتری موظف است شخصاً به دفتر شرکت مراجعه کرده و با پرداخت هزینه ارسال پیک، و ارائه مستندات لازم، کالای سفارش داده شده را تحویل بگیرد.
5-8 خریدار متعهد می گردد که محصول را در هنگام تحویل گرفتن کاملاً بررسی نموده و از صحت و سلامت آن مطمئن می باشد. بدیهی است بعد از تحویل گرفتن کالا، شرکت هیچ ادعایی را مبنی بر معیوب بودن یا اشتباه بودن سفارش ، از خریدار نخواهد پذیرفت.
6-8 بدیهی است که تمام موارد فوق شامل پرداخت اینترنتی وجه نیز می شود.
7-8 هزینه مربوط به مالیات برارزش افزوده ، به طور جداگانه محاسبهو از خریداران در هنگام صدور فاکتور اخذ می گردد.
9- تضمین خسارت
هر همکار می پذیرد شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا دفاتر وابسته و کارکنان و نمایندگان آن را در برابر کلیه دیون و بدهیها، مخارج قانونی، صدمات، زیانها، هزینه ها و سایر مخارج مرتبط با ادعاها یا دعاوی مطرح شده علیه بازاریابان ایرانیان زمین که ناشی از هرگونه موارد نقض مقررات توسط همکار تجاری نسبت به مفاد و شرایط مندرج در این متن می باشد یا هرگونه خسارت که حاصل استفاده نادرست از این وبسایت می باشد، رفع خسارت نموده و نسبت به پرداخت هزینه های احتمالی خسارت اقدام نماید.
10- انحلال
در صورتی که یک یا چند فقره از مفاد و شرایط تعیین شده در این قرارداد توسط مراجع ذیصلاح قانونی از اعتبار ساقط شود، در این صورت تنها مفاد یا شروطی که ملغی شده از درجه اعتبار ساقط خواهد بود، و در این حال باقی مفاد و شرایط قبلی به قوت خود باقی مانده و از حیث اعتبار و اثر، دارای اعتبار کامل خواهند بود و این امر سبب می گردد مفاد و شرایط معتبر، لازم الاجرا و الزامی بمانند.

قرارداد بین شرکت بازاریابان ایرانیان زمین BIZ با بازاریابان
1. موضوع قرارداد
انجام تبلیغات حرفه ای و ارائه خدمات مشاوره برای شرکتBIZ به منظور معرفی و شناساندن محصولات شرکت و بازاریابی و جذب افراد علاقه مند به منظور ارتقاء فروش و سوددهی شرکت.
2. مدت قرارداد
از تاریخ امضاء به مدت یکسال می باشد در صورتیکه کتبا اعلام فسخ نگردد برای سالهای بعد تمدید شده تلقی میگردد.
3. مبلغ قرارداد
شرکت متعهد می شود که بر اساس فروش شخصی بازاریاب و نیز مجموعه وی ( طبق طرح تجاری شرکت ) به بازاریاب پورسانت پرداخت نماید. حداکثر تا پایان پنج روز اول کاری در هر ماه شمسی شرکت می بایست با بازاریاب در خصوص ماه قبل تسویه کامل انجام دهد. پورسانت ها به حساب بانکی بازاریاب ( بیز کارت ) واریز میگردد.
4. حقوق و تعهدات شرکت
4-1- شرکت متعهد می شود که به طور منظم بازاریاب را در جریان اطلاعات ضروری در مورد تغییرات کمی و کیفی محصولات شرکت قراردهد.
2-4- این نمایندگی بازاریابی شبکه ای غیر انحصاری بوده و شرکت این حق را برای خود قائل است که قرادادی مشابه با دیگر افراد حقیقی یا حقوقی امضاء نماید.
3-4- این قرارداد هیچ گونه تعهد استخدامی برای شرکت ایجاد نمی کند و از شمول قانون کار و بیمه خارج است.
4-4- شرکت نباید بازاریاب را ملزم به فعالیت و کارکردن در زمان یا مکان خاصی نماید.
5. تعهدات بازاریاب
1-5- بازاریاب موظف است که کلیه مقررات وزارت " صنعت ، معدن و تجارت " را در خصوص بازاریابی شبکه ای رعایت نماید. مقررات شرکت و قوانین مرتبط دیگر نیز برای بازاریاب الزام آور می باشد. در صورت هرگونه تغییر در این مقررات ، بازاریاب باید خود را با این تغییرات همگام سازد.
2-5- بازاریاب متعهد می شود که همة اطلاعات و اسناد فراهم شده توسط شرکت را اکیداً محرمانه تلقی کند و از آنها در راستای منافع خودش یا شخص ثالث استفاده نکند.

3-5- بازاریاب متعهد می شود که در برنامه های آموزشی و توضیحی ارائه شده توسط شرکت اعم از سمینارها و دوره های آموزشی با هدف به روز رسانی اطلاعات و آشنایی نسبت به شرکت و محصولات آن و نحوة کسب و کار ، شرکت کند.
4-5- بازاریاب حق ندارد در هیچ شرکت بازاریابی شبکه ای دیگر تحت هر عنوان جایگاه ثبت نموده و یا فعالیت نماید.
5-5- مالیات بر درآمد این قرارداد به عهده بازاریاب است که طبق قانون توسط شرکت از حق الزحمه وی کسر می گردد و به مراجع ذی ربط پرداخت می شود.
6-5- بازاریاب نباید به بازاریابی محصولاتی که مورد تائید شرکت نمی باشد یا بازاریابی به شیوه ای که مورد تائید شرکت نیست ، مبادرت نماید.
7-5- بازاریاب اجازه ندارد متقاضی بازاریاب دیگر را جذب کند.
8-5- بازاریاب نباید ادعا کند که در استخدام شرکت است. به هنگام معرفی فرصت های شغلی شرکت ، باید تاکید کند که پیشنهاد این کار ، پیشنهاد راه اندازی یک تجارت مستقل است ، نه پیشنهاد استخدام. به علاوه ، بازاریاب به هیچ وجه اختیار ندارد مسئولیتی را از طرف شرکت بر عهده کسی بگذارد یا کسی را مقید به انجام وظیفه ای از طرف شرکت کند.
9-5- بازاریاب نمی تواند به جای بازاریاب دیگری سفارش بدهد مگر با تائید کتبی آن بازاریاب.
10-5- بازاریاب باید اعضای زیر مجموعه خود را آموزش بدهد مگر با تائید کتبی آن بازاریاب.
11-5- بازاریاب بدون داشتن مجوز کتبی از شرکت نمی تواند از ابزارهای تبلیغاتی نظیر اینترنت ، پیام کوتاه و یا هر وسیله ای غیر از تبلیغات کلامی استفاده نماید.
12-5- تحت هیچ شرایطی بازاریاب حق بسته بندی مجدد و هر گونه تغییر در بسته بندی یا بر چسب های محصولات را ندارد.

13-5- بازاریاب اختیار اهدا ، فروش ، واگذاری یا انتقال امتیاز توزیع کنندگی خود را به دیگران ندارد مگر با مجوز کتبی از شرکت و بازاریابان مستقیم زیر مجموعه خود.
14-5- هیچ بازاریابی نباید محصولات شرکت را از طریق حراج اینترنتی عرضه نموده و به فروش رساند. فروش به غیر از مصرف کننده نهایی ممنوع می باشد. هیچ یک از منابع منتشره شرکت ( جزوات آموزشی ، بورشور ، خبرنامه ، کاتالوگ و ... ) نباید توسط بازاریاب فروخته شود.
15-5- ارسال هرزنامه اینترنتی ( ارسال ایمیل به کسانی که مایل به دریافت نیستند ) کاملا ً غیر مجاز است.
16-5- یک بازاریاب قبل از توضیح محصول به مصرف کنندة احتمالی می بایست کارت عضویت خود که حاوی کد ملی ، کد واحد و کد شرکت است ، ارائه دهد. توضیح محصول نباید بدون رضایت مصرف کننده احتمالی صورت پذیرد. بازاریاب در خرید محصول توسط مصرف کننده احتمالی نباید اصرار ورزد و هر جا مصرف کنندة احتمالی درخواست کرد، باید به معارفه محصول پایان دهد.

17-5- یک بازاریاب در صورت فروش حداقل 70% از محصولاتی که از شرکت به صورت عمده خریداری کرده است ، قادر به گذاشتن سفارش مجدد می باشد.

6. فعالیت در شرکت BIZ کاملاً رایگان بوده و بازاریاب اجازه ندارد برای جذب افراد جدید آنها را مجبور به خرید کالا نماید.
1-6- بازاریاب شخصاً وظیفه جلب رضایت خانواده خود را در جهت کار در این شرکت دارد در غیر اینصورت این شرکت هیچ مسئولیتی را در جهت نارضایتی والدین و اعتراض آنها به عهده نمی گیرد.
2-6- بازاریاب وظیفه دارد که قیمت کالاها را بر اساس سایت رسمی شرکت اعلام نماید و همیشه در جهت کسب اطلاعات جدید کوشا باشد.
3-6- در صورت انجام هرگونه تخلف و عدم رعایت مقررات و دستورالعمل های کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای و این قرارداد ، بازاریاب، خود شخصاً مسئول بوده و باید جوابگوی شرکت و مراجع ذیصلاح باشد و شرکت اجازه دارد در صورت مشاهده هر گونه تخلف قرارداد را به صورت یکطرفه فسخ نماید.
4-6- فعالیت افراد زیر 18 سال در شرکت ممنوع می باشد.
5-6- طبق دستورالعمل کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای ، کلیه پورسانت ها تا زمان حضور و حمایت مستمر و اشتغال فعال بازاریاب به امر بازاریابی پرداخت می شود ، در صورت عدم حضور فرد بازاریاب جایگاه او به حالت تعلیق درخواهد آمد و دسترسی بازاریاب به دفتر کاری سایبری امکان پذیر نخواهد بود.
6-6- بازاریاب باید بدون در نظر گرفتن سطح موفقیت خود در این تجارت همیشه فعال بوده و آموزش و اطلاعات صحیح را به سازمان فروش انتقال دهند و از آنها حمایت کنند.
7-6- بازاریاب متعهد می شود که مشتریان کالاهای شرکت را مجبور به عضویت در شرکت و خرید اجباری ننماید.
8-6- بازاریاب اجازه ندارد که کالاهای این شرکت را به بازاریاب دیگر بفروشد.
9-6- بازاریاب حق گرفتن مکانی تحت عنوان دفتر آموزشی یا هر عنوان دیگر را ندارد.
10-6- در صورت مشاهده دفتر توسط بازاریاب ، و یا فعالیت در غیر دفاتر رسمی شرکت مسئولیت این تخلف به عهده بازاریاب بوده و شرکت BIZ مختار است از شخص خاطی در مراجع قانونی شکایت نماید.
11-6- بازاریاب حق تشکیل جلسات را در خارج از دفاتر و شعبه های رسمی شرکت ندارد.
12-6- بازاریاب باید از هر گونه ادعا و وعده هایی که منجر به گمراهی مصرف کننده یا زیرمجموعه گردد ، مانند : مقایسه گمراه کننده کالاها ، فرصت درآمدی دیگر شرکت ها و ... اجتناب نماید.
13-6- بازاریاب اجازه فروش امانی کالا را به هیچ عنوان ندارد.

14-6- بازاریاب اجازه دریافت دستی وجه از مشتری را نداشته و بایستی کلیه وجوه به حساب رسمی شرکت واریز گردد.
15-6- به بازاریابانی که در دوره های آموزشی شرکت BIZ حاضر شده و دوره ها را به اتمام رسانند ، گواهینامه پایان دوره اعطاء خواهد گردید.
16-6- بازاریاب وظیفه داشته که به کلیه قوانین ، مقررات و دستور العمل های کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای و مفاد مندرج در این قرارداد پایبند بوده و آنها را مراعات نماید ، مسئولیت تخطی از هر کدام از موارد مذکور به عهده شخص بازاریاب بوده و شرکت BIZ هیچ مسئولیتی را از این بابت متوجه خود نمی داند.

7. فسخ قرارداد
هر یک از طرفین قرارداد می توانند در شصت روز اول پس از امضاء قرارداد آن را فسخ نمایند. پس از انقضای این مدت می بایست پانزده روز قبل از فسخ قرارداد این موضوع به صورت کتبی به طرف دیگر اطلاع رسانی شود.
8. حل اختلاف
در صورت بروز اختلاف بین طرفین و عدم حصول سازش ، کمیته نظارت واجد صلاحیت رسیدگی به اختلاف می باشد. رای کمیته در این خصوص قطعی می باشد.
این قرارداد در دو نسخه ( با اعتبار واحد ) بین نماینده شرکت BIZ و بازاریاب تنظیم گردیده است.اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی شما همواره در سیستم بعنوان ملاکی برای شناسایی و

ثبت مالکیت جایگاه تجاری شما خواهد بود در صحت اطلاعات وارده دقت نمایید

 • با توجه به اطلاع رسانی شرکت به همکاران مستقل ورود تلفن همراه و پست الکترونیکی صحیح کاملاً ضروری است
 • لطفا در ورود اطلاعات بصورت صحیح دقت نمایید
 • تلفن همراه و نشانی محل سکونت حتماً صحیح باشد
 • اطلاعات شما کاملاً محرمانه و امن نگهداری خواهد شد
 • تاریخ تولد را بصورت صحیح و سال را با فرمت 1365 وارد کنید

اطلاعات شخصی

اطلاعات شخصی شما از امنیت کامل برخوردار می باشد ؟

سوال امنیتی جهت بازیابی

سوال امنیتی به ما امکان راحت تر بازیابی اطلاعات شما را خواهد داد پاسخ خود را بصورت محرمانه و امن نگهداری نمایید این پاسخ قابلیت بازیابی اطلاعات شما را خواهد داشتاطلاعات کاربری شمابرای ورود به سیستم و استفاده از امکانات

در رابطه با اطلاعات ثبت شده به موارد ذیل دقت نمایید :

 • لطفا از ایمیل شخصی و فعال استفاده گردد(از یمیل های ...@bizmlm.ir نبایستی استفاده گردد )
 • اطلاعات کاربری شما می بایست کاملا محرمانه باشد.
 • ازارائه اطلاعات ورود به جایگاه به دیگران خوداری نمایید .
 • مسئولیت دفتر کاری با شماست و تنها شما به اطلاعات آن دسترسی دارید.
 • در صورت مشاهده وردو و خروج مشکوک به سیستم حتماً با پشتیبانی شرکت در تماس باشید
 • قابلیت اعلام هشدار ورود و خروج کاربران توسط پیام کوتاه و email در سیستم موجود می باشد
 • بصورت دوره ای کلمه عبور خود را تغییر دهید .

اطلاعات کاربری


قوانین و ضوابط عضویت

قوانین و ضوابط بازاریابی راهکاری جهت گسترش بهینه و قانونمند

لطفاً قبل از عضویت و شروع به فعالیت در شرکت بزرگ بیز حتماً کلیه قوانین و مقررات را مطالعه و پس از اطمینان خاطر اقدام به عضویت نمایید

قوانین و ضوابط


ثبت اطلاعات و نهایی کردن ثبت نامتایید اطلاعات وارد شده توسط سرور

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط شما و تایید آن ، سرور شرکت ضمن بررسی و ارسال نتیجه آن بصورت آنی که به شما نمایش داده خواهد شد ، در صورت مشاهده مغایرت در اطلاعات می توانید به مراحل قبل برگشته و آنرا اصلاح نمایید . لازم به ذکر است پس از تایید نهایی اطلاعات یک پیام کوتاه و ایمیل خوش آمد گویی برای شما ارسال خواهد شد ، شما می توانید از امکانات دفتر کاری خود استفاده نمایید لذا تایید پست الکترونیکی و تلفن همراه شما در دفتر کاری صورت خواهد گرفت .

بازگشت به مرحله قبل تایید اطلاعات و ارسال

Scroll
فعالیت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین بصورت یک شخصیت حقوقی مستقل ، مطابق با آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه ای است و شرکت بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه وابستگی به ارگانها و نهاد های دولتی ، غیر دولتی و امنیتی ندارد .
بالاترين فروش شخصي ماه گذشته

بالاترين فروش شخصي ماه جاري(آنلاين)
همراه با ما در شبکه هاي اجتماعي
فیسبوک بیز تویتر بیز گوگل+ بیز اینستا گرام بیز یوتیوب بیز ایندلیشز بیز آراس اس بیز